Zmierzą się w sportowej rywalizacji

Region Wtorek, 28 lutego 20230
III Turniej im. Krzysztofa Sławskiego w halowej piłce nożnej odbędzie się w sobotę (04.03.2023) w hali sportowej w Moszczenicy. Początek zmagań zaplanowano na 10:00. Organizatorzy zachęcają do kibicowania młodym sportowcom.
fot.: archiwum UG w Moszczenicy fot.: archiwum UG w Moszczenicy

W zawodach weźmie udział sześć drużyn. To będą dwa roczniki z Włókniarza Moszczenica oraz Orlik Ujazd, Concordia Piotrków Trybunalski i UKS Piotrcovia, a także AS Będków. To będą chłopcy z rocznika 2014 i młodsi - mówi Włodzimierz Kaźmierczak, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy. 


Krzysztof Sławski to m.in. wieloletni działacz Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie Trybunalskim oraz GLKS Włókniarz Moszczenica. Od 1989 roku był społecznie pracującym działaczem Włókniarza Moszczenica. W klubie pełnił rolę kierownika drużyn młodzieżowych, później był członkiem zarządu, sekretarzem klubu oraz członkiem Komisji Rewizyjnej.

Wiele lat pracował w Wydziale Gier OZPN Piotrków. Za zaangażowanie oraz działalność w piłce nożnej był wielokrotnie wyróżniany i odznaczany. W  2016 roku za swoją społeczną pracę został uhonorowany jednym z najwyższych wyróżnień piłkarskich – Srebrną Honorową Odznaką Polskiego Związku Piłki Nożnej. Kierownictwo ŁZPN-u przyjęło go w skład Komisji Odwoławczej związku. Niemal do ostatnich chwil swojego życia brał udział w posiedzeniach komisji i wydziałów, godnie reprezentując zwłaszcza piłkę nożną dzieci i młodzieży - wspominają organizatorzy turnieju.

Krzysztof Sławski zmarł 14 kwietnia 2017 roku. Miał 46 lat.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat