Zagrali w X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka

Region Poniedziałek, 29 stycznia 20241
Młodzi piłkarze LKS-U Czarnocin zwyciężyli w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy przystąpiło 6 ekip z powiatu piotrkowskiego.

Ładuję galerię...

W sobotnie przedpołudnie młodzi adepci piłki nożnej walczyli oto, aby sięgnąć po końcowy triumf. W zawodach wzięły udział LKS Czarnocin, Grabka Grabica, LKS Wolanka Wola Krzysztoporska, Szczerbiec Wolbórz. Natomiast gospodarz wystawili dwie drużyny. Rozgrywki toczyły się w jednej grupie w formule "każdy z każdym". Bezkonkurencyjni okazali się piłkarze z Czarnocina, wygrywając wszystkie spotkania. Natomiast o tym, komu przypadnie drugie oraz trzecie miejsce, zdecydował bilans bramkowy. Zarówno Włókniarz, jak i Szczerbiec zgromadzili 10 punktów, ale to wolborzanie wywalczyli drugą pozycję.  

 

Tak prezentuje się klasyfikacja końcowa:

 

 

1. LKS Czarnocin 15 pkt
2. Szczerbiec Wolbórz 10 pkt 20-5
3. Włókniarz I Moszczenicy 10 pkt. 18-4
4. Grabka Grabica 4 pkt
5. LKS WOLANKA Wola Krzysztoporska 2 pkt
6. Włókniarz II Moszczenica 1 pkt

 

Po zakończeniu turnieju najlepszym zawodnikom przyznano indywidualne wyróżnienie. Bramkarzem turnieju  został Filip Klepacz (LKS Czarnocin). 13 bramek zdobył Nikodem Rutkowski (Szczerbiec Wolbórz), dzięki temu zapewnił sobie tytuł króla strzelców. Natomiast 

nagrodę dla najwszechstronniejszego zawodnika powędrowała do Antoniego Matusiaka z Włókniarza I Moszczenica

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)29.01.2024 14:56

Fajny turniej był, oby takich było coraz więcej

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat