Młodzi piłkarze zagrają, aby uczcić pamięć Romana Kaźmierczaka

Region Wtorek, 23 stycznia 20242
Już w sobotę (27.01) młodzi piłkarze z rocznika 2012 staną do rywalizacji w jubileuszowym X Memoriale im. Romana Kaźmierczaka w halowej piłce nożnej chłopców. Turniej odbędzie się w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej w Moszczenicy.
materiały organizatora materiały organizatora

To już 10. edycja memoriału, w którym wspominana jest postać Romana Kaźmierczaka. Turniej ten na stałe wpisał się w kalendarz imprez sportowych na terenie gminy Moszczenica oraz jest też doskonałą okazją, by pamięć o byłym trenerze i działaczu Włókniarza Moszczenica, byłego samorządowca i działacza, nie została zapomniana. 

 

W sobotę w Moszczenicy o końcowy triumf powalczy pięć drużyn z rocznika 2012. Memoriał zostanie rozegrany w Gminno-Szkolnej Hali Sportowej im. Romana Kaźmierczak, w którym wezmą udział następujące zespoły: GLKS Włókniarz Moszczenica, KS Szczerbiec Wolbórz, LKS Wola Krzysztoporska, LKS Czarnocin oraz ULKS Grabka Grabica.

 

Roman Kaźmierczak zmarł nagle 25 stycznia 2012 r. Od zawsze związany był z Moszczenicą. Roman Kaźmierczak był przewodniczącym Rady Gminy Moszczenica VI kadencji, wieloletnim radnym, wychowawcą dzieci i młodzieży, byłym zawodnikiem i członkiem Zarządu GLKS Włókniarza Moszczenica, długoletnim pracownikiem Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Piotrkowie Tryb., czy honorowym krwiodawcą.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_tomek ~goœć_tomek (Gość)23.01.2024 19:56

Fajnie będzie w Moszczenicy

00


gian ~gian (Gość)23.01.2024 10:34

Ciakawie będzie na tym turnieju. Fajnie, że mecze a nie kolejna nazwa ulicy, żeby upamiętnić trenera.

10


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat