Artykuły do tagu: zapasy

Młodzi zapaśnicy najlepsi w Polsce
Młodzi zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową Międzynarodowych Mistrzostw Polski do lat 20. Impreza odbyła się w Kostrzynie nad Odrą, a zawodnicy AKS-u przywieźli do Piotrkowa Trybunalskiego cztery medale.
Olimpiada nie dla Bernatka
Mateusz Bernatek nie pojedzie na tegoroczne Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Zapaśnikowi AKS-u Piotrków Trybunalski nie udało się wywalczyć kwalifikacji w turnieju ostatniej szansy, który odbywa się w Stambule.
Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.
Stypendia sportowe przyznane
Andrzej Jaros, burmistrz Wolborza wręczył sześciu sportowcom z terenu gminy stypendia sportowe. Takie wyróżnienia są przyznawane młodym adeptom sportu, którzy w ostatnich miesiącach szczególnie zasłużyli się dla promocji miasta i gminy. Zawodnicy ubiegający się o stypendium muszą bowiem osiągać wysokie wyniki sportowe we współzawodnictwie międzynarodowym i krajowym.
Zmarł Stanisław Haładaj
Zmarł Stanisław Zbigniew Haładaj, wieloletni trener piotrkowskich zapaśników oraz działacz piotrkowskiego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. Pogrzeb zasłużonego piotrkowianina obędzie się w poniedziałek.
Piotrkowianin jedzie na Mistrzostwa Świata
Mateusz Bernatek powalczy w tym roku o medal Mistrzostw Świata w zapasach w stylu klasycznym. Piotrkowianin znalazł się w kadrze reprezentacji Polski, a podczas zawodów wystąpi w swojej koronnej kategorii - 67 kilogramów.
Mamy to! Wielki sukces piotrkowskiego zawodnika
Mamy w Piotrkowie mistrza Europy! Stanisław Fussy, zapaśnik Atletycznego Klubu Sportowego wywalczył złoty medal Mistrzostw Europy U-17 w zapasach w stylu klasycznym.
Najmłodsi zawalczą na macie
W sobotę (20.05) najmłodsi adepci zapaśnictwa wezmą udział w Wojewódzkim Turnieju Dzieci – Mocowanie na Macie. Impreza organizowana jest na Hali Szkolnej w Brzozie.
15.05.2023 11:37
Mistrzostwo dla Murada
Magomedmurad Gadżijew zdobył tytuł mistrza Polski w zapasach w stylu wolnym w kategorii 74 kg. Podczas zawodów w Krotoszynie zawodnik AKS stoczył trzy zwycięskie pojedynki, nie tracąc w nich ani jednego punktu.
Mateusz Bernatek mistrzem Polski
Mateusz Bernatek z kolejnym tytułem mistrza Polski w zapasach w stylu klasycznym. Piotrkowianin tytuł wywalczył podczas zawodów, które w weekend odbyły się w Raciborzu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat