Przed nami memoriał legendarnych trenerów

MKS Piotrcovia Czwartek, 18 sierpnia 20220
Po raz drugi Piotrcovia będzie organizatorem Memoriału imienia Krzysztofa Kazimierskiego i Grzegorza Tomczyńskiego - pary trenerów, która wprowadziła ten klub do najwyższej klasy rozgrywkowej w 1987 roku, a wcześniej stworzyła podwaliny pod żeński handball w Piotrkowie.
Przed nami memoriał legendarnych trenerów

Turniej odbędzie się w dniach 19-20 sierpnia w piotrkowskiej hali Relax. Krzysztof Kazimierski zmarł w 2015 roku, a Grzegorz Tomczyński pięć lat później . Zarząd Piotrcovii postanowił w 2021 roku o tym, że co roku, cyklicznie, rozgrywany będzie memoriał obu szkoleniowców. W pierwszej edycji zwyciężyło Zagłębie Lubin wyprzedzając Piotrcovię i EUROBUD JKS Jarosław.

 

W II edycji w hali Relax wystąpią: czeski zespół Hazena Kynżvart, wicemistrz Polski MKS FunFloor Perła Lublin i Młyny Stoisław Koszalin.

 

Program turnieju:


(piątek - 19 sierpnia)
11:30 - Piotrcovia - Hazena Kynżvart
13:15 - MKS FunFloor Perła Lublin - Młyny Stoisław Koszalin
16:00 - Piotrcovia - Młyny Stoisław Koszalin
17:45 - MKS FunFloor Perła Lublin - Hazena Kynżvart


(sobota - 20 sierpnia)
10:30 - Młyny Stoisław Koszalin - Hazena Kynżvart
12:30 - Piotrcovia - MKS FunFloor Perła Lublin
13:45 - zakończenie turnieju

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat