Advertisement

Artykuły do tagu: strzelnica

Stworzą nową strzelnicę. Kto będzie mógł skorzystać?
O nową strzelnicę pneumatyczną wzbogaci się Zespół Szkół Centrum Kształcenia Zawodowego w Bujnach (gm. Wola Krzysztoporska). Dofinansowanie na ten cel w wysokości 300 tys. zł pochodzi ze środków Ministerstwa Obrony Narodowej. Obiekt ma służyć nie tylko uczniom, ale też organizacjom pozarządowym, czy prywatnym użytkownikom.
Strzelali po
Na piotrkowskiej strzelnicy odbyły się zawody strzeleckie w pięcioboju myśliwskim o "Puchar Trybunalski". Organizatorem zawodów był Zarząd Okręgowy Polskiego Związku Łowieckiego.
Na co dzień korzystają z niej funkcjonariusze służby więziennej, a przede wszystkim słuchacze sulejowskiego oddziału Centralnego Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach. Każdego dnia ćwiczeń w jej murach świszczą dziesiątki, a nawet setki pocisków. Dzięki temu osoby, które mają za zadanie dbać o nasze bezpieczeństwo, mogą należycie przygotować się do pełnienia swoich obowiązków. Mowa o strzelnicy, która znajduje się w podziemiach Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim. Po niedawnym remoncie, teraz znów spełnia swoją funkcję.
Strzelnica w każdym powiecie
Poprzedni rząd stawiał na orliki, niewykluczone że ten postawi na strzelnice. Młodzież ma uczyć się obsługi broni, by strzec granic ojczyzny.
Konkurs Pracy Dzikarzy na piotrkowskiej strzelnicy
Od rana na strzelnicy w Piotrkowie trwa Konkurs Pracy Dzikarzy dla Ogarów i Gończych Polskich. Konkurs składa się z trzech konkurencji,
Trwa Krajowa Wystawa Psów Myśliwskich w Piotrkowie. Na strzelnicy Polskiego Związku Łowieckiego od godziny 10.00 zbierają się wystawcy i miłośnicy czworonogów. Można oglądać ponad 700 psów.
Prawdopodobnie w przyszłym roku w Bełchatowie powstanie strzelnica ćwiczebno-sportowa. W drodze przetargu miasto wybrało projektanta, który wykona dokumentację Miejskiej Strzelnicy w Bełchatowie. Koszt projektu to ponad 200 tys. złotych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat