Młodzi szczypiorni¶ci z cennym awansem

Poniedziałek, 15 stycznia 20241
Juniorska drużyna MKS Piotrkowianina z sukcesem powróciła z Białej Podlaskiej, gdzie w miniony weekend walczyła w 1/16 finałów mistrzostw Polski. Szczypiorni¶ci uzyskali awans do kolejnej rundy.

Drużyna pod wodz± Mariusza ¦piewaka i Kamila Wasilewskiego pokonała w sobotę (13.01.2024) AZS AWF Warszawa 36-30. W niedzielnym meczu  chłopcy zwyciężyli za¶ z miejscow± UKS Olimpia Biała Podlaska 37-34. Dzięki ¶wietnej grze, zawodnicy wywalczyli awans do 1/8 finału mistrzostw Polski, które odbęd± się w dniach 26-28 stycznia w Kielcach.

Cieszy także fakt, że nasi zawodnicy zdobyli również nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem naszej drużyny został Patryk Grzesik, najlepszym bramkarzem turnieju Jan Fijałkowski, natomiast królem strzelców Jakub Dróżdż.