Artykuły do tagu: Dla dzieci

788 km z Gdyni do Zakopanego przez Piotrków. Wszystko dla chorych dzieci
Piotrkowianin Marek Łągwa przemierza Polskę na rolkach. W 10 dni chce pokonać trasę znad morza do stolicy polskich Tatr. Wszystko w ramach akcji charytatywnej "Na rolkach przez Polskę dla małych serc”, która ma na celu zbieranie pieniędzy na Pomorskie Hospicjum dla Dzieci. W sobotę odwiedził swoje rodzinne miasto.
Startują
W tym tygodniu w Piotrkowie rusza nowy sezon "Wakacyjnych teatrzyków" dla dzieci. Spektakle dla milusińskich będą odbywać się w każdy wtorek w Amfiteatrze Miejskim.
Wakacje dla dzieci w Mediatece 800-lecia
Na wakacje pełne atrakcji zaprasza piotrkowska Mediateka. To ciekawa propozycja spędzenia wolnego czasu dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat.
Zła wiedźma zawita w amfiteatrze miejskim
Kolejna odsłona cyklu "Wakacyjne teatrzyki" jak zwykle we wtorek. Tym razem dziecięca publiczność będzie mogła obejrzeć w Piotrkowie przedstawienie „Jaś i Małgosia”.
Pierwszy wakacyjny teatrzyk dla dzieci już za nami. Pogoda i publiczność dopisały, a aktorzy dali z siebie dużo pozytywnej energii, udzielając jednocześnie pożytecznej lekcji na temat odnawialnych źródeł energii.
Domowe Targi Książki - dlaczego nie może Cię tam zabraknąć?
Pandemia wymusiła na nas wszystkich zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń, a przed organizatorami imprez postawiła mnóstwo nowych wyzwań. Domowe Targi Książki są jednak dowodem na to, że nie ma rzeczy niemożliwych, a spotkania masowe mogą odbywać się również online, w domowym zaciszu. To wydarzenie to prawdziwa gratka dla każdego fana literatury. Kiedy się odbędą i jak wziąć udział w Domowych Targach Książki? O tym przeczytasz w poniższym artykule.
Chcesz znaleźć Olafa? Do wspólnej zabawy zapraszają studenci
"W poszukiwaniu Olafa" spektakl pod takim tytułem zostanie wystawiony w piotrkowskiej filii UJK. Będzie to okazja do spędzenia czasu nie tylko w gronie rówieśników, ale też z bajkowym bohaterem.
Spotkania z autorem książek dla dzieci
Dużymi krokami zbliża się Tydzień Bibliotek, który rozpoczyna przypadający 8 maja Dzień Bibliotekarza. Z tej okazji biblioteki z terenu gminy Wola Krzysztoporska zorganizowały dla uczniów klas 1-5 spotkania z Tomaszem Szwedem, autorem książek dla dzieci o przygodach zwierząt z lecznicy w Leśnej Górce.
Zajęcia dla dzieci - programowanie i robotyka. Czy warto zapisać swoje dziecko?
Rok szkolny właśnie się rozpoczął! Ten ostatni był dla nas bardzo wyjątkowy i ten też również nie daje nam gwarancji na normalność. Jak w takim razie zadbać o nasze dzieci i ich edukację? Czy warto zapisać swoje dziecko na dodatkowe zajęcia dla dzieci? A jeżeli tak to na jakie?
Książka na weekend – propozycje na Dzień Dziecka
W Dniu Dziecka nie może zabraknąć propozycji dla najmłodszych. To książki, które swoim pociechom mogą poczytać rodzice, a nieco starsi mogą samodzielnie odczytać historie przygotowane przez autorów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat