Młodzi szachiści stoczą rywalizację w Mikołajkowym Turnieju Szachowym

Region Piątek, 08 grudnia 20232
Już w sobotę (09.12) młodzi adepci gry w szachy wezmą udział w Mikołajkowym Turnieju Szachowym o Puchar Wójta Gminy Moszczenica. Będzie to już 3. edycja tych zawodów, co pokazuje, że gra w szachy wśród młodych zyskuje na popularności.
fot. M. Adamczyk fot. M. Adamczyk

Młodzi szachiści przyjadą do Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Moszczenicy, aby wyłonić najlepszego z nich w turnieju szachowym. W zawodach wezmą udział uczniowie ze szkół podstawowych z gminy Moszczenica oraz zaproszeni goście. 

 

Zawodnicy będą toczyć pojedynki w dwóch kategoriach: uczniowie klas I-IV i młodsi oraz uczniowie klas V-VIII. Turniej zostanie rozegrany na dystansie siedmiu rund. Przewidziane tempo gry  dla uczestnika to 10 minut. Dla najlepszych szachistów mikołajkowego turnieju przewidziane są nagrody rzeczowe za miejsca 1-3 w każdej kategorii. 

 

Zawody rozpoczną się w najbliższą sobotę (09.12) o godz. 10 w Gminnym Ośrodku Kultury i Sportu w Moszczenicy.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

goœć_konrad ~goœć_konrad (Gość)11.12.2023 16:28

i jak im poszlo??

10


gian ~gian (Gość)08.12.2023 12:07

Ciekawie się weekend zapowiada :) gra w szachy to matematyka.

30


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat