Advertisement

Artykuły do tagu: siatkówka

Lider nadal bez porażki
W miniony weekend Siatkarska Liga Szóstek w Piotrkowie rozegrała mikołajkową 5. serię gier. Siatkarze GKS-u Kamieńsk wciąż pozostają niepokonani. Tuż za nimi plasuje się Wola Krzysztoporska Volleyball Club, która na koncie ma jedną porażkę.
Tylko dwie ekipy wciąż niepokonane
Zawodnicy walczący w Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim po dwutygodniowej przerwie wrócili głodni rywalizacji i rozegrali 4 kolejkę ligową. W lidze pozostały już tylko dwa niepokonane zespoły: Sportowy Kamieńsk - GKS Kamieńsk oraz Mamrot Wilkowyje.
Piotrkowianin pobił rekord świata?!
Czy piotrkowianin ustanowił nieoficjalny rekord świata? Chodzi o Mikołaja Sawickiego i prędkość zagrywki. Piotrkowianin w sobotnim meczu Plus Ligi zaserwował z prędkością 140 km/h.
Lider wciąż niepokonany
Trzeci weekend zmagań siatkarzy amatorów za nami. Sportowy Kamieńsk wygrał swój trzeci mecz z rzędu i umocnił się na pozycji lidera tabeli Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie. W tym meczu siatkarze z Volleyboys Bełchatów nie mieli argumentów by przeciwstawić się swoim rywalom.
Siatkarska Liga Szóstek nabiera rozpędu
Dziewięć drużyn rozegrało 2. kolejkę Siatkarskiej Ligi Szóstek w Piotrkowie. Ostatnia seria gier przyniosła wiele emocji oraz ciekawych rozstrzygnięć.
Siatkarska Liga Szóstek wystartowała
Za nami pierwsza kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek OSiR w Piotrkowie Trybunalskim. Do rywalizacji przystąpiło dziewięć ekip z miasta, powiatu, ale również spoza ziemi piotrkowskiej. Jak poradzili sobie siatkarze w pierwszej serii gier?
Startuje Siatkarska Liga Szóstek
Maraton ligowy czas zacząć. Pierwsza kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek to zawsze wiele pytań. Jak poszczególne drużyny przepracowały okres przygotowawczy? Jakie przeprowadziły transfery? Część odpowiedzi poznamy już w najbliższy weekend.
Magda i Klaudia reprezentowały nas na olimpiadzie
Polska Reprezentacja wróciła ze Światowych Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w Berlinie. Jej częścią były dwie mieszkanki powiatu piotrkowskiego. Magdalena Gwarda oraz Klaudia Gwarda, które pochodzą z gminy Aleksandrów, reprezentowały nasz kraj jako partnerki piłki siatkowej zunifikowanej.
Święto siatkówki w Sulejowie [ZDJĘCIA]
Orlen Beach Volley Tour 2023 w Sulejowie za nami. Przez trzy dni na sulejowskich plażach rywalizowały najlepsze siatkarskie duety w kraju. Było mnóstwo emocji, zabawy i świetnych sportowych zagrań.
Piotrkowianin zadebiutował w reprezentacji Polski
Pochodzący z Piotrkowa Mikołaj Sawicki zadebiutował w siatkarskiej reprezentacji Polski. Zawodnik pojawił się na boisku w pierwszym składzie podczas towarzyskiego meczu z Niemcami.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat