Advertisement

Artykuły do tagu: siatkówka

Wyłonili najlepszych siatkarzy
Turniej Sołectw Gminy Wolbórz w piłkę siatkową o Puchar Burmistrza Andrzeja Jarosa wygrała drużyna z Wolborza.
Mistrzowie świata zagrają w Sulejowie
Reprezentanci Polski w piłce siatkowej, którzy w ubiegłym roku zdobyli złote medale mistrzostw świata U-19, rozegrają w Sulejowie sparingi z Czechami w kategorii wiekowej U-20.
Siatkarscy mistrzowie świata zagrają w Sulejowie!
Zapowiada się wyjątkowe sportowe widowisko w naszym regionie. W hali sportowej w Sulejowie zagrają siatkarscy mistrzowie świata. Chodzi o reprezentację Polski, która w ubiegłym roku zdobyła złoty medal mistrzostw świata U-19.
Będzie można pograć w nowym miejscu
W Szynczycach trwa długo wyczekiwana budowa boiska. Inwestycja miała być realizowana w ubiegłym roku, jednak poprzez ogłoszenie upadłości przez wykonawcę prace nie zostały wykonane. Obecnie prace idą już pełną parą.
Rywalizowali o Puchar Wójta
W Aleksandrowie odbył się Rodzinny Turniej Piłki Siatkowej o Puchar Wójta Gminy Aleksandrów. Zawodnicy biorący udział w wydarzeniu zmierzyli się w dwóch kategoriach: ,,rodzic + dziecko” oraz ,,open – kobieta + mężczyzna”.
05.07.2022 08:22
Bąkiewicz znów w Skrze
Michał Bąkiewicz wraca do Skry Bełchatów. Urodzony w Piotrkowie były reprezentant Polski będzie w klubie pełnił rolę asystenta trenera. Bąkiewicz jeszcze jako zawodnik zdobył ze Skrą m.in. cztery mistrzostwa Polski.
Udany turniej siatkówki plażowej w Sulejowie [MNÓSTWO ZDJĘĆ]
Po zmaganiach młodych zawodników, władze Sulejowa otrzymały miano organizacji turnieju eliminacyjnego w siatkówce plażowej Orlen Beach Volley Tour 2022. Widzowie przez kilka ostatnich dni mogli oglądać utytułowanych zawodników, członków kadry narodowej i być może przyszłych olimpijczyków. Upał dał się we znaki, a równie gorący był doping dla zawodników i zawodniczek.
W Sulejowie już grają [ZDJĘCIA i FILM]
33 męskie pary i 29 żeńskich rozpoczęło w piątek w Sulejowie zmagania o tytuł Mistrza Polski. Właśnie tutaj rozpoczął się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
W Sulejowie startuje prestiżowy siatkarski turniej
Już w piątek w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Zapraszamy do kibicowania zawodnikom i zawodniczkom.
Sulejowskie plaże ugoszczą najlepszych siatkarzy
Już w piątek (17.06.2022) w Sulejowie rozpocznie się inauguracyjny turniej z cyklu Orlen Beach Volley Tour 2022, który będzie pierwszą odsłoną tegorocznych eliminacji do finału mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn. Przedstawiciele Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz głównego sponsora przyznali organizację czterem miastom, trzy pozostałe turnieje odbędą się w Starych Jabłonkach, Przysusze i Kołobrzegu. Najlepsi zawodnicy i zawodniczki będą rywalizować w naszym mieście od 17 do 19 czerwca. Wstęp na turniej będzie bezpłatny.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat