Artykuły do tagu: amatorzy

Wszystko jest już rozstrzygnięte! Znamy pary play-off SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek zapadły już decydujące rozstrzygnięcia. Po rozegraniu 18. kolejek fazy zasadniczej poznaliśmy ekipy, które zagrają w fazie play-off. W tym elitarnym gronie zabrakło miejsca dla wicemistrzów poprzedniego sezonu - siatkarzy z Woli Krzysztoporskiej.
SLS na finiszu. Pozostało już tylko jedno wolne miejsce w fazie play-off
Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie jest już na finiszu fazy zasadniczej. 17. kolejka przyniosła kolejne, ważne rozstrzygnięcia. Do zgarnięcia pozostało już tylko ostatnie wolne miejsce w fazie play-off.
SLS na finiszu fazy zasadniczej
Znamy drugą drużynę, która zagra w fazie play-off Siatkarskiej Ligi Szóstek 2023/2024. Do GKS-u Kamieńsk dołączyła ekipa Mamrot Wilkowyje. Pozostały już tylko dwa wolne miejsca w półfinałach, a chętnych i mających szansę na awans są jeszcze cztery drużyny.
GKS z awansem do fazy play-off
Siatkarze GKS-u Kamieńsk jako pierwsi zapewnili sobie awans do finałowych rozgrywek, wygrywając dwa spotkania w miniony weekend. W Siatkarskiej Ligi Szóstek GKS pokonał kolejno Wolę Krzysztoporską Volleyball Club i ekipę Łorjorsów w ramach 15. kolejki oraz zaległego meczu.
Pierwsze rozstrzygnięcia w SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie krystalizuje się sytuacja w ligowej tabeli. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało już tylko 5 kolejek. Kilka ekip już wie, o co będzie walczyć w kolejnych tygodniach.
GKS umacnia się na pozycji lidera SLS
Siatkarska Liga Szóstek powoli zbliża się do końca fazy zasadniczej. Dla wielu drużyn najbliższe kolejki będą niezwykle istotne w kontekście walki o miejsca uprawniające je do gry w play-offach. W 13. kolejce ponownie zwycięski okazał się GKS Kamieńsk.
SLS wróciła po przerwie. Na górze tabeli bez zmian
Po trzech tygodniach przerwy do rywalizacji powróciły drużyny grające w Siatkarskiej Lidze Szóstek. Pozycję lidera wciąż utrzymuje GKS Kamieńsk, który jest najbliżej wywalczenia prawa gry w fazie play-off.
Nie ma już niepokonanych drużyn w SLS
Dziesiąta kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek stała pod znakiem bardzo ciekawych rozstrzygnięć, które sprawiły duże przetasowania w ligowej tabeli. W hicie 10. serii gier niepokonany dotąd GKS Kamieńsk musiał uznać wyższość Kombajnu.
Dzieje się w Siatkarskiej Lidze Szóstek
Siatkarze grający w Siatkarskiej Lidze Szóstek dotarli do półmetku sezonu zasadniczego. Na zakończenie pierwszej rundy gier doszło do arcyważnego spotkania pomiędzy dwoma niepokonanymi dotąd drużynami w tym sezonie Mamrotem Wilkowyje a GKS-em Kamieńsk.
Zakończyły się, organizowane przez piotrkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji, rozgrywki Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej. Ostatnia kolejka przyniosła odpowiedzi na kilka pytań.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat