Artykuły do tagu: rozgrywki

SLS na finiszu. Pozostało już tylko jedno wolne miejsce w fazie play-off
Siatkarska Liga Szóstek OSiR w Piotrkowie jest już na finiszu fazy zasadniczej. 17. kolejka przyniosła kolejne, ważne rozstrzygnięcia. Do zgarnięcia pozostało już tylko ostatnie wolne miejsce w fazie play-off.
Czwartoligowcy wrócili do gry. Nieudany początek Polonii
Po niespełna czterech miesiącach zimowej przerwy powróciły rozgrywki IV ligi. Na lokalnym podwórku już w pierwszej kolejce rundy wiosennej doszło do ważnego starcia, w którym to Polonia Piotrków okazała się słabsza od lidera rozgrywek Sokoła Aleksandrów Łódzki.
GKS z awansem do fazy play-off
Siatkarze GKS-u Kamieńsk jako pierwsi zapewnili sobie awans do finałowych rozgrywek, wygrywając dwa spotkania w miniony weekend. W Siatkarskiej Ligi Szóstek GKS pokonał kolejno Wolę Krzysztoporską Volleyball Club i ekipę Łorjorsów w ramach 15. kolejki oraz zaległego meczu.
Pierwsze rozstrzygnięcia w SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie krystalizuje się sytuacja w ligowej tabeli. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało już tylko 5 kolejek. Kilka ekip już wie, o co będzie walczyć w kolejnych tygodniach.
W  meczu na szczycie znów lepszy Barwil-Omega
To już pewnego rodzaju tradycja, że w ostatnim meczu I rundy Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej grają ze sobą dwie najbardziej utytułowane drużyny: Barwil-Omega i Prym-Galeria Wnętrz. Tak było i w ostatnią niedzielę.
Zagrali o Puchar Burmistrza
Za nami III Sołecki Turniej w Badmintona o Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Drużynowo wygrał Lubiaszów. W pokonanym polu zostawił osiem innych zespołów.
Drużyna Starszych Panów nie daje za wygraną
Jedynym zespołem bez zwycięstwa w Amatorskiej Halowej Lidze Piłki Nożnej pozostaje Drużyna Starszych Panów. Nie jest to jednak klasyczny chłopiec do bicia: w przedostatniej kolejce I rundy znów urwała punkty rywalom, tym razem remisując z LZS Sulejów.
Prym-Galeria Wnętrz nie odpuszcza
Po dwa zwycięstwa odniosły w weekend najlepsze drużyny Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie. Bardziej przekonująco wygrywał lider i obrońca tytułu mistrzowskiego.
Walewski Team zatrzymuje lidera
Kroczący od zwycięstwa do zwycięstwa Barwil-Omega, lider Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej w Piotrkowie, dopiero w dziesiątej kolejce stracił pierwsze punkty. Obrońcę trofeum niespodziewanie zatrzymał w niedzielę Walewski Team.
Kiedy doczekamy się nowej hali widowiskowo-sportowej w Piotrkowie?
Gdyby pierwotne plany udało się zrealizować to już od ponad dwóch lat cieszylibyśmy się z nowej hali widowiskowo-sportowej, która miała powstać w miejscu hali Relax. Ambitnych celów nie udało się jednak zrealizować. Miasto jest przygotowane. Projekt gotowy, pozwolenia na budowę czekają. Problemem są oczywiście pieniądze, a potrzeba ich niemało.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat