Walka o finał SLS rozpoczęta

Środa, 17 kwietnia 20241
Pierwsze mecze półfinałowe Siatkarskiej Ligi Szóstek zostały już rozegrane. Bliżej upragnionego finału są GKS Kamieńsk oraz Kombajn Wollejbal Tim.
materiały organizatora materiały organizatora

W pierwszym meczu Piotrkowska Akademia Sportu podejmowała siatkarzy GKS-u Kamieńsk. Dwa sety pewnie wygrali goście, ale w trzeciej partii siatkarze z Piotrkowa prowadzili już 24:21, aby ostatecznie przegrać 24:26 i całe spotkanie 0:3. Obecnie GKS potrzebuje tylko 2 wygranych setów, aby zameldować się w finale ligi.

 

Drugi mecz był dużo bardziej wyrównany i zacięty. Obrońcy tytułu Mamrot Wilkowyje ulegli po tie-breaku siatkarzom Kombajnu.
W tej parze wszystkie scenariusze są jeszcze możliwe.

 

Natomiast w meczu o 5. miejsce Volley Props Łęczno pokonał Łorjors. W najbliższy weekend siatkarze z Łęczna i Łorjorsi zakończą sezon.
Mecze rewanżowe już 20 kwietnia.


 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gian ~gian (Gość)17.04.2024 15:04

Dziękujemy za super relacje.

20


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat