Artykuły do tagu: SLS

Wiemy kto zagra o medale. Finały już w sobotę
Za nami decydujące starcia w kontekście udziału w walce o medale w Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie Trybunalskim. O tytuł najlepszej drużyny w sezonie 2023/2024 powalczą Sportowy Kamieńsk i Kombajn Wollejbal Tim. W meczu o 3 miejsce będziemy świadkiem derbów Piotrkowa Trybunalskiego. Ustępujący mistrz Mamrot Wilkowyje zmierzy się z Piotrkowską Akademią Sportu.
Walka o finał SLS rozpoczęta
Pierwsze mecze półfinałowe Siatkarskiej Ligi Szóstek zostały już rozegrane. Bliżej upragnionego finału są GKS Kamieńsk oraz Kombajn Wollejbal Tim.
Wszystko jest już rozstrzygnięte! Znamy pary play-off SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek zapadły już decydujące rozstrzygnięcia. Po rozegraniu 18. kolejek fazy zasadniczej poznaliśmy ekipy, które zagrają w fazie play-off. W tym elitarnym gronie zabrakło miejsca dla wicemistrzów poprzedniego sezonu - siatkarzy z Woli Krzysztoporskiej.
SLS na finiszu fazy zasadniczej
Znamy drugą drużynę, która zagra w fazie play-off Siatkarskiej Ligi Szóstek 2023/2024. Do GKS-u Kamieńsk dołączyła ekipa Mamrot Wilkowyje. Pozostały już tylko dwa wolne miejsca w półfinałach, a chętnych i mających szansę na awans są jeszcze cztery drużyny.
GKS z awansem do fazy play-off
Siatkarze GKS-u Kamieńsk jako pierwsi zapewnili sobie awans do finałowych rozgrywek, wygrywając dwa spotkania w miniony weekend. W Siatkarskiej Ligi Szóstek GKS pokonał kolejno Wolę Krzysztoporską Volleyball Club i ekipę Łorjorsów w ramach 15. kolejki oraz zaległego meczu.
Pierwsze rozstrzygnięcia w SLS
W Siatkarskiej Lidze Szóstek w Piotrkowie krystalizuje się sytuacja w ligowej tabeli. Do zakończenia rundy zasadniczej pozostało już tylko 5 kolejek. Kilka ekip już wie, o co będzie walczyć w kolejnych tygodniach.
GKS umacnia się na pozycji lidera SLS
Siatkarska Liga Szóstek powoli zbliża się do końca fazy zasadniczej. Dla wielu drużyn najbliższe kolejki będą niezwykle istotne w kontekście walki o miejsca uprawniające je do gry w play-offach. W 13. kolejce ponownie zwycięski okazał się GKS Kamieńsk.
SLS wróciła po przerwie. Na górze tabeli bez zmian
Po trzech tygodniach przerwy do rywalizacji powróciły drużyny grające w Siatkarskiej Lidze Szóstek. Pozycję lidera wciąż utrzymuje GKS Kamieńsk, który jest najbliżej wywalczenia prawa gry w fazie play-off.
31.01.2024 09:40
Zmiana lidera w SLS
W minionej kolejce Siatkarskiej Ligi Szóstek rozegrano tylko dwa spotkania z zaplanowanych czterech meczów. GKS Kamieńsk, dzięki wygranej nad Piotrkowską Akademią Sportu powrócił na pozycję lidera rozgrywek.
Nie ma już niepokonanych drużyn w SLS
Dziesiąta kolejka Siatkarskiej Ligi Szóstek stała pod znakiem bardzo ciekawych rozstrzygnięć, które sprawiły duże przetasowania w ligowej tabeli. W hicie 10. serii gier niepokonany dotąd GKS Kamieńsk musiał uznać wyższość Kombajnu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat