Rozpoczęli walkę na sulejowskim piasku

Region Piątek, 24 maja 20249
Na sulejowskich "plażach" trwają zmagania w ramach Orlen Beach Volley Tour 2024. Siatkarskie duety rozpoczęły od meczów eliminacyjnych, w czasie których można było podziwiać wiele spektakularnych akcji, ataków i obron.

Ładuję galerię...

Sulejów już po raz kolejny gości najlepszych siatkarzy plażowych na swoich obiektach przy Szkole Podstawowej numer 1. zawodnicy niejednokrotnie podkreślali, że gra się im tam bardzo dobrze, a organizatorzy cieszą się, że topowi sportowcy chcą wracać do Sulejowa.

Można powiedzieć, że to powoli staje się tradycją, że sezon siatkówki plażowej zaczyna się w Sulejowie, na najlepszym piasku do gry w Polsce. To nie tylko moje zdanie, ale przede wszystkim opinia zawodników, sędziów i kibiców. Tym razem gra u nas 37 par męskich oraz 32 pary żeńskie. Można powiedzieć, że nasz turniej jest już międzynarodowy, bo mamy tu reprezentantów Litwy, Ukrainy, a w tym roku po raz pierwszy z Danii. Ci ostatni to młodzieżowi mistrzowie Europy - mówi Bartosz Borkowski, dyrektor sulejowskiego turnieju.

 

W niedzielę zawodnicy wyjdą na boiska około 8:30. Finał kobiet zaplanowano na 17.00, a mężczyzn około 18.00.

 

Turniej w Sulejowie inauguruje cykl turniejów eliminacyjnych mistrzostw Polski w siatkówce plażowej kobiet i mężczyzn.


Zainteresował temat?

0

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gooosc ~gooosc (Gość)24.05.2024 17:53

Nie zauważyłem żadnego kibica. Tylko uczestnicy zawodów i sędziowie. Przecież obok jest szkoła. Czy ktoś starał się o reklamę, informację i zachętę dla kibiców, żeby przyszli oglądać zmagania sportowców. Dla kogo te zawody ? Dla organizatorów ?

60


Grypser z Wroniej ~Grypser z Wroniej (Gość)25.05.2024 12:22

Niezłe laski grają, warto przyjść popatrzeć

30


podKAŁczanin ~podKAŁczanin (Gość)24.05.2024 18:39

A jak tam u Was w Piotrkowie ?

40


Dzielnia ~Dzielnia (Gość)24.05.2024 18:23

Noo tak patrze to grałbym..

30


Jasiu ~Jasiu (Gość)24.05.2024 17:21

To organizatorzy wyrywają forsę od zawodników, co widać na fotkach? Normalnie to jest odwrotnie. Świat staje na głowie. Ciekawy jestem od kiedy markety zaczną płacić klientom za to że ci robią im zaszczyt i chcą łazić po ich sklepach. I podczas takich rozważań nagle się obudziłem.

50


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat