Reklama

Artykuły do tagu: Porządek

Jak utrzymać porządek w pomieszczeniach gospodarczych?
Pomieszczenia gospodarcze to duża wygoda i komfort zwłaszcza dla właścicieli domów jednorodzinnych. Piwnica, garaż, warsztat, kotłownia, spiżarnia, pralnia, garderoba, schowki na sprzęt sportowy i turystyczne to dodatkowa przestrzeń, którą można maksymalnie wykorzystać. Taka przestrzeń ułatwia utrzymanie porządku w domu.
Zabłocił drogę, otrzymał mandat
Piotrkowscy strażnicy miejscy zauważyli dużą ilość gliniastego błota na jezdni na ulicy Jerozolimskiej. Sprawcę zanieczyszczenia drogi udało się ustalić i ukarać mandatem.
Młodzi strażacy pamiętają o bohaterach
Dziesięciu strażaków, należących do Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej OSP w Moszczenicy, pomogło w porządkowaniu pomnika Rozstrzelanych Żołnierzy 2 VII 1940 roku. W sprzątaniu nagrobków i okolicznego terenu wsparli pracowników Nadleśnictwa Meszcze.
21.08.2021 08:49
Toniemy w śmieciach
Każdego dnia produkujemy odpady. I pierwszym problemem jest ich ilość. A drugim to, w jakich miejscach się ich pozbywamy. Często są to miejsca zupełnie do tego nie przeznaczone. W efekcie trawniki, leśne polany i miejsca mające służyć rekreacji zaczynają tonąć w śmieciach.
W Wolborzu stawiają na porządek
Gmina Wolbórz zakupiła specjalistyczny ciągnik z urządzeniami do prac porządkowych na terenie miasta. Dla gminnej grupy remontowej to duże ułatwienie w pracy.
Za wiosenne porządki możesz zapłacić mandat
Rozpoczął się czas wiosennych porządków w przydomowych ogródkach, ogrodach działkowych i posesjach. Tradycyjnie też pojawia się dym z ognisk, mieszkańcy spalają bowiem zebrane gałęzie, liście i inne odpady. Uwaga! Grozi za to mandat karny.
Jesienne sprzątanie grobów podczas akcji
W minioną sobotę piotrkowski Oddział PTTK zorganizował kolejną akcję non-profit. Skierowana była ona do dzieci i młodzieży. Celem statutowo-programowej akcji „Płomyk pamięci”, było jesienne sprzątanie grobów.
Na rowerach patrolują miasto
To już drugi sezon letni, kiedy policyjne patrole rowerowe pełnią służbę na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
Na rowerach patrolują miasto
To już drugi sezon letni, kiedy policyjne patrole rowerowe pełnią służbę na terenie Piotrkowa Trybunalskiego.
27.04.2014 11:24
W bramie można pić?
Na podwórku, w bramie, przed blokiem - w tych miejscach za spożywanie alkoholu w miejscu publicznym nikt nas (teoretycznie) ukarać nie może. Gdzie tak naprawdę można pić, a gdzie nie?
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat