Reklama

Artykuły do tagu: zakup

Wielkanocny kiermasz w Miejskim Ośrodku Kultury [ZDJĘCIA]
W czwartek w Miejskim Ośrodku Kultury odbył się kiermasz wielkanocny. Przedświąteczne zakupy można było zrobić w godzinach 9:00-14:00.
Przetarg na
Sześć tzw. miękkich hybryd dołączy do taboru komunikacji miejskiej. To kolejne, po elektrycznych, autobusy ekologiczne, które będą jeździły po ulicach Piotrkowa Trybunalskiego. Mieszkańcy powinni móc z nich korzystać pod koniec roku.
Czas na męskie zakupy w Focus Mall w Piotrkowie
Męskie zakupy z reguły są szybkie i zdecydowane. Mężczyźni są jednak coraz bardziej świadomymi konsumentami, chcą wyglądać modnie. Łowy w piotrkowskim Focus Mall to świetne rozwiązanie dla panów w każdym wieku i o różnych gustach. Tym bardziej, że w dniach 11-19 lutego zakupy można połączyć z obejrzeniem unikalnej wystawy klasycznych marek aut, przed i po renowacji, przygotowanej przy współpracy z MBL Classics.
Zakupy online - na co zwracać uwagę, aby nie popełnić błędu?
Zakupy online cieszą się ogromną popularnością, co wynika głównie z wygody, atrakcyjnych cen, taniej lub nawet darmowej dostawy do domu. Przez Internet można kupić niemalże wszystko, w dowolnym momencie i miejscu. Nie trzeba mieć nawet gotówki przy sobie, bo zamówienia opłaca się szybkimi przelewami elektronicznymi. Trzeba jednak być świadomym istnienia ryzyka wycieku danych wrażliwych, trafienia na oszusta. Nie brakuje nieuczciwych osób, które tylko czekają na to, aby się wzbogacić cudzym kosztem. Bardzo ważne będzie to, aby zadbać o bezpieczeństwo swoich zakupów online. Zdarza się, że opłacone zamówienie nigdy nie dociera, a kontakt ze sprzedawcą zostaje nagle urwany.
Ostatnie zakupy. Większość sklepów czynna do 13.00
Tuż przed świętami wiele sklepów spożywczych wydłużyło godziny pracy do 23.00. W Wigilię większość placówek handlowych będzie czynna krócej: do godziny 13.00, a niektóre do 14.00.
Umil święta swoim najbliższym, a nie kieszonkowcom
Trwa okres przedświątecznej gorączki zakupów w galeriach handlowych i sklepach. Zaaferowani przygotowaniami do świąt często zapominamy o bezpieczeństwie nie tylko sanitarnym. Pamiętajmy, że kieszonkowcy w tym czasie nie próżnują.
Ruszył przetarg na nowe autobusy miejskie
Piotrków Trybunalski robi kolejny krok do wymiany taboru komunikacji miejskiej na ekologiczny. Rozpoczęła się bowiem procedura przetargowa na zakup 7 nowych autobusów elektrycznych i 6 autobusów hybrydowych. W planach są już kolejne.
Pomysłowe Święta – świętuj tak jak lubisz!
Święta tuż tuż! Boże Narodzenie kojarzy nam się z wieloma pięknymi tradycjami i rodzinną atmosferą. Jakie pomysły masz na Święta w tym roku? Zaplanuj ten czas zgodnie z tym co lubisz najbardziej i spędź go, w taki sposób, żeby przyniósł Tobie i Twoim najbliższym jak najwięcej radości i niezapomnianych niespodzianek. Bożonarodzeniowych inspiracji warto poszukać w Focus Mall w Piotrkowie. Wybierz najlepsze dla Ciebie pomysły i wykorzystaj je podczas przedświątecznych zakupów.
Nowy nabytek gminy Gorzkowice
Gmina Gorzkowice otrzymała dofinansowanie od samorządu województwa łódzkiego, dzięki któremu kupiła koparko-ładowarkę. Pomoże ona w przeprowadzeniu budowy lokalnej sieci wodociągowej. Oprócz nowej maszyny, gminie udało się też nabyć beczkę asenizacyjną, służącą do bezpiecznego transportowania toksycznych nieczystości.
KNF ostrzega przed oszustami działającymi podczas Black Friday
Zakupowa gorączka podczas Black Friday to okres wzmożonej aktywności oszustów. Przypominany o dobrych praktykach, które mogą pomóc zabezpieczyć się przed kradzieżą, podczas zakupów w internecie – napisano na profilu KNF w mediach społecznościowych.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat