Reklama

Artykuły do tagu: sprzęt

13.05.2022 08:16
Pół miliona dla TPS-u
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim wzbogacił się o blisko pół miliona złotych. To za sprawą dofinansowania, jakie placówka pozyskała na wysokiej klasy sprzęt wykorzystywany do szkoleń i kształcenia w przedmiotach zawodowych.
Okradł szefa, sprzęt zastawił w lombardzie
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu tomaszowianinowi, którego policjanci zatrzymali za kradzież wiertarko-wkrętarki. Mężczyzna sprzęt skradziony pracodawcy zastawił w lombardzie za niewielką część jego wartości. Tomaszowscy kryminalni odzyskali już skradzione narzędzie, które powróci do prawowitego właściciela.
Nowoczesny sprzęt dla szkół w gminie Rozprza
Sześć szkół podstawowych z terenu gminy Rozprza otrzyma nowoczesny sprzęt dydaktyczny w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Na jego realizację gmina pozyskała blisko 400 tys. złotych.
REVO-lucja w szpitalu wojewódzkim
Oddział okulistyczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim wzbogacił się o najnowocześniejszy sprzęt, służący m.in. do wykonywania pomiarów oraz śledzenia zmian chorobowych w czasie od rogówki do siatkówki. Chodzi o tomograf Angio - OCT REVO NX 130.
Nowy sprzęt w szpitalu wojewódzkim
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim z nowym sprzętem medycznym i technicznym. Urządzenia zaprezentowano w czwartek (09.12.2021), w obecności władz województwa łódzkiego, które także miało swój wkład w jego zakupie.
Nowy sprzęt dla szpitala wojewódzkiego
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim zyska nowy specjalistyczny sprzęt medyczny. Chodzi o aparat do badań urodynamicznych.
Kolejny sprzęt dla strażaków z Czarnocina
Nowy samochód ratowniczo-gaśniczy trafi już niedługo do Ochotniczej Straży Pożarnej w Czarnocinie, a to nie koniec dobrych wiadomości dla jednostek OSP z tej gminy.
Pralko-suszarka – idealne rozwiązanie do każdego mieszkania
Robienie prania ciężko zaliczyć do ulubionych czynności, jednak każdy z nas musi je wykonywać regularnie, by cieszyć się świeżymi i czystymi ubraniami. Jeżeli mamy małe mieszkanie, suszenie wypranych ubrań może być nie tylko czasochłonne, ale również kłopotliwe, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym, gdy wilgotność i temperatura nie sprzyjają wysychaniu rzeczy. Z pomocą przychodzą nam suszarki do ubrań, które pozwalają w krótkim czasie uzyskać suche pranie. Co jednak w sytuacji, gdy nie mamy miejsca na dodatkowy sprzęt? Na rynku AGD coraz częściej pojawiają się pralki z suszarkami. Jakie są wady i zalety takiego rozwiązania? Czy lepiej wybrać klasyczne rozwiązanie i osobne sprzęty czy połączenie hybrydowe 2w1?
Karetka w Grabicy wyposażona w nowoczesny defibrylator
Zespół Ratownictwa Medycznego, który stacjonuje w Grabicy, otrzymał najnowocześniejszy defibrylator.
Nowy sprzęt trafi do szpitala w Piotrkowie
Aparat USG i bronchofiberoskop to kolejny sprzęt w który będzie doposażony Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim Samorząd Województwa Łódzkiego przeznaczył 208 tys. zł na realizację tych zakupów.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat