Advertisement

Artykuły do tagu: sprzęt

14.11.2022 11:16
Testowali nowy sprzęt
Druhowie z OSP Przygłów testowali w niedzielę (13.11.2022) na placu przed strażnicą sprzęt pozyskany dzięki dotacji z funduszy wojewódzkich. Przysłuży się on strażakom w ich codziennej pracy, m.in. na łąkach, czy w lasach.
Sprzęt tego producenta znajdziesz w najlepszych siłowniach w kraju
Aktywność fizyczna jest integralną częścią dbania o swoje ciało i umysł. W dzisiejszych czasach korzystanie z siłowni cieszy się coraz większą popularnością. Wiele osób woli trenować z użyciem profesjonalnego sprzętu, zamiast wykonywać proste ćwiczenia w domu. Wzrost popularności siłowni przełożył się na powstawanie coraz bardziej nowoczesnych rozwiązań, takich jak ekologiczny sprzęt do ćwiczeń od SportsArt Fitness.
Nowoczesny sprzęt dla OSP Parzniewice
Do Ochotniczej Straży Pożarnej w Parzniewicach trafił długo wyczekiwany sprzęt ratujący życie. To zestaw urządzeń hydraulicznych wykorzystywanych najczęściej podczas wypadków. Urządzenia o wartości niemal 100 tys. zł zostały kupione ze środków gminy Wola Krzysztoporska.
Czy warto inwestować w akumulatorowy sprzęt ogrodowy?
Pielęgnacja ogrodu najczęściej nie wymaga użycia mocno skomplikowanych urządzeń. Przeważnie wystarczy posiadać w schowku zwykłą kosiarkę, kilka sekatorów w różnych rozmiarach, niewielką podkaszarkę i oczywiście zestaw podstawowych narzędzi do pracy w ziemi. Obecnie oprócz popularnych urządzeń przewodowych i spalinowych, coraz większą popularnością cieszą się urządzenia akumulatorowe. Mają szereg zalet i doskonale wpisują się w potrzeby posiadaczy niewielkich ogrodów. Kiedy warto zainwestować w akumulatorowy sprzęt ogrodowy i jakie są jego wady? Na te i inne pytania, odpowiemy w dzisiejszym poradniku.
Kolejne pieniądze dla piotrkowskiego szpitala
Prawie 130.000 złotych trafi do Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim. W tej sprawie podpisana została już umowa z łódzkim Urzędem Marszałkowskim na przekazanie dotacji celowej, w ramach której piotrkowska lecznica wzbogaci się o nowy sprzęt.
13.05.2022 08:16
Pół miliona dla TPS-u
Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Piotrkowie Trybunalskim wzbogacił się o blisko pół miliona złotych. To za sprawą dofinansowania, jakie placówka pozyskała na wysokiej klasy sprzęt wykorzystywany do szkoleń i kształcenia w przedmiotach zawodowych.
Okradł szefa, sprzęt zastawił w lombardzie
Kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi 33-letniemu tomaszowianinowi, którego policjanci zatrzymali za kradzież wiertarko-wkrętarki. Mężczyzna sprzęt skradziony pracodawcy zastawił w lombardzie za niewielką część jego wartości. Tomaszowscy kryminalni odzyskali już skradzione narzędzie, które powróci do prawowitego właściciela.
Nowoczesny sprzęt dla szkół w gminie Rozprza
Sześć szkół podstawowych z terenu gminy Rozprza otrzyma nowoczesny sprzęt dydaktyczny w ramach projektu Laboratoria Przyszłości. Na jego realizację gmina pozyskała blisko 400 tys. złotych.
REVO-lucja w szpitalu wojewódzkim
Oddział okulistyczny Samodzielnego Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie Trybunalskim wzbogacił się o najnowocześniejszy sprzęt, służący m.in. do wykonywania pomiarów oraz śledzenia zmian chorobowych w czasie od rogówki do siatkówki. Chodzi o tomograf Angio - OCT REVO NX 130.
Nowy sprzęt w szpitalu wojewódzkim
Samodzielny Szpital Wojewódzki im. Mikołaja Kopernika w Piotrkowie Trybunalskim z nowym sprzętem medycznym i technicznym. Urządzenia zaprezentowano w czwartek (09.12.2021), w obecności władz województwa łódzkiego, które także miało swój wkład w jego zakupie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat