Reklama

Artykuły do tagu: Ciężar

Zderzenie ciężarówek na DK 12
W czwartek w godzinach porannych doszło do zderzenia dwóch ciężarówek na drodze krajowej nr 12. Do zdarzenia doszło na wysokości miejscowości Rękoraj w godzinach porannych.
Zderzenie czterech pojazdów na
Utrudnienia na drodze krajowej nr 12 między Piotrkowem a Sulejowem. Trzy busy oraz tir zderzyły się w Poniatowie. Jedna osoba została ranna.
Potrącenie pieszego przez ciężarówkę
Samochód ciężarowy potrącił pieszego na krajowej dwunastce w Sulejowie.
Przewrócone TiR-y. Utrudnienia na A1 i S8
Na autostradzie A1 w rejonie w okolicach węzła Tuszyn oraz na trasie S8 pomiędzy Polichnem a Wolborzem przewróciły się samochody ciężarowe. Trwają akcje służb ratunkowych, a na trasach tworzą się ogromne korki.
Przeładowane ciężarówki w Piotrkowie
Masa własna jednego z samochodów ciężarowych była znacznie zaniżona, przez co dopuszczalny tonaż przewożonego drewna przekroczono o ponad 17 ton. Inna ciężarówka wiozła za ciężkie o ponad 4 tony betonowe zbiorniki. Przeciążone zespoły pojazdów wstrzymali inspektorzy z oddziału w Piotrkowie Trybunalskim łódzkiej Inspekcji Transportu Drogowego.
Policjanci znaleźli skradzionego tira
Prokuratura Rejonowa w Piotrkowie prowadzi śledztwo w sprawie kradzieży ciągnika siodłowego z naczepą, do której doszło na terenie Niemiec. Zestaw wart ponad pół miliona złotych został zabezpieczony i wróci do właściciela. W tej sprawie zatrzymano mężczyznę, któremu przedstawiono zarzut paserstwa.
17.12.2021 04:00
13 ton drewna za dużo
Ponad 53 tony ważyła ciężarówka z przyczepą przewożąca drewno. To aż o 13 ton za dużo. Samochód skontrolowali w Piotrkowie inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego z Łodzi.
Ciężki problem na piotrkowskich drogach
Łódzcy inspektorzy Inspekcji Transportu Drogowego ważyli ciężarówki w Piotrkowie Trybunalskim. Zatrzymali dwa mocno przeładowane składy - jeden był przeciążony o 11, a drugi o 10 ton.
Tysiące tirów dziennie. Policzono ruch na DK12
Dokładnie 24993 samochody przemierzają w ciągu doby trasę między Piotrkowem Trybunalskim a Przygłowem. To średnia z pomiarów, jakie zostały przeprowadzone na DK12 w ramach Generalnego Pomiaru Ruchu 2020/2021 - donosi portal sulejow24.com.
Scania uderzyła w bariery na S8
W piątek około godziny 23.30 doszło do wypadku na drodze ekspresowej S8 na wysokości Wolborza. Ciężarówka uderzyła w bariery. Droga była zablokowana przez kilka godzin.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat