Artykuły do tagu: Srock

Groźny wypadek na DK12 [Aktualizacja]
Zderzenie autobusu i dwóch samochodów osobowych na DK12 pomiędzy Rękorajem a Srockiem. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.
Uroczyste otwarcie zmodernizowanej szkoły w Srocku
Najbardziej cieszą się uczniowie. Od nowego roku mogą już korzystać z nowoczesnych pracowni w rozbudowanym i wyremontowanym budynku Szkoły Podstawowej w Srocku. Inwestycja trwała dwa lata i kosztowała ponad 7 milionów złotych.
Kierowca nie miał uprawnień, a pasażer był poszukiwany
Policjanci piotrkowskiej drogówki podczas przeprowadzania kontroli prędkości w Srocku zatrzymali kierowcę bmw. Jak się okazało mężczyzna nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Siedzący obok pasażer, był natomiast poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności.
Ponad pół miliona złotych ma trafić do szkoły w Srocku
Ponad 540 tysięcy złotych z rezerwy budżetowej państwa trafi do gminy Moszczenica. To efekt wspólnej wizyty posła i wójta w Ministerstwie Finansów. Pieniądze przeznaczone będą na dokończenie rozbudowy Szkoły Podstawowej w Srocku.
Będą zwężenia na DK12/91
W związku z koniecznością przygotowania dokumentacji geologicznej dla obwodnicy Srocka, od wtorku (25.04.2023) kierowcy jadący odcinkiem DK12/91 między Srockiem a Piotrkowem Trybunalskim, muszą się spodziewać ograniczeń w ruchu. Na drodze i w jej sąsiedztwie pojawią się ekipy prowadzące wiercenia w gruncie. W związku z tym na jezdni pojawią się zwężenia, co będzie skutkowało koniecznością wprowadzenia ruchu wahadłowego.
Konsultacje w sprawie obwodnicy Srocka zakończone
Zakończyły się konsultacje społeczne dotyczące budowy obwodnicy Srocka. To inwestycja, która ma zostać zrealizowana w ramach programu budowy stu obwodnic, a Srock to jedyna miejscowość z powiatu piotrkowskiego, która znalazła się na liście.
"Czesio" - tak będzie nazywał się nowy wóz strażacki, z którego korzystać będą druhowie z Ochotniczej Strazy Pożarnej w Srocku. W sobotę odbyło się oficjalne przekazanie samochodu.
Jubileusz 110-lecia OSP Srock
W niedzielę, 18 września odbyły się obchody 110-lecia istnienia Ochotniczej Straży Pożarnej w Srocku. Jubileusz był okazją do wręczenia jednostce nowego sztandaru i wyróżnienia działających w jej szeregach strażaków.
Strażacy zapewnili zabawę na całego (zdjęcia)
Na strażacki festyn zaprosili okolicznych mieszkańców druhowie OSP w Srocku. Przygotowano wiele atrakcji: pokaz wozów i sprzętu pożarniczego oraz konkursy dla dzieci. Koło Gospodyń Wiejskich zachęcało zaś do skosztowania smakowitych przekąsek.
02.01.2022 18:26
Dachowanie w Srocku
Jedna osoba została ranna w wyniku wypadku, do jakiego doszło w niedzielne południe w Srocku. W zdarzeniu uczestniczył jeden samochód osoby, który dachował.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat