Artykuły do tagu: zgłoszenie

Syndyk Marcin Kubiczek: wierzyciele Getin Noble Bank powinni zgłaszać się do Krajowego Rejestru Zadłużonych
Syndyk Marcin Kubiczek zachęca „frankowiczów” z Getinu Noble Bank i innych wierzycieli tego upadłego banku aby jak najszybciej zgłosili swoje wierzytelności. Bez kosztów można to zrobić do 21 sierpnia br. Zgłoszenie wierzytelności wbrew pozorom nie jest trudne i warto to zrobić.
Zgłoszenia do 48. Złotej Wieży Trybunalskiej
Trwa nabór kandydatów do 48. plebiscytu Złotej Wieży Trybunalskiej. Nagroda przyznawana przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego honoruje dorobek mieszkańca Piotrkowa.
Problemy z dodzwonieniem się do rejestracji Poradni Specjalistycznych Szpitala Wojewódzkiego w Piotrkowie zgłaszają nasi czytelnicy. Ich zdaniem, wielokrotne próby połączenia się z rejestracją, kończyły się niepowodzeniem.
Nowy obowiązek dla właścicieli domów
Wraz z początkiem miesiąca w życie wszedł obowiązek zgłaszania czym ogrzewane są domy, mieszkania oraz obiekty usługowe. Kogo dotyczy i  co związku z nim trzeba zrobić?
Od 1 lipca trzeba zgłosić czym grzejemy w domu, bloku
Od 1 lipca właściciele lub zarządcy domów, bloków, obiektów usługowych będą musieli złożyć deklarację dotyczącą tego, czym są one ogrzewane - informuje PAP szefowa Nadzoru Budowlanego Dorota Cabańska.
Zgłoś kandydata do 46. Złotej Wieży Trybunalskiej
Do końca maja możemy zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. W tym roku Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego wręczy to wyjątkowe wyróżnienie już po raz 46.
Nietrzeźwy przyjechał na komendę, by przyznać się do spowodowania kolizji
Niecodzienną interwencję w sprawie kolizji drogowej przeprowadzili opoczyńscy policjanci. Do komendy zgłosił potencjalny sprawca zdarzenia- niestety 38-latek był pod wpływem alkoholu i stracił prawo jazdy.
Kłamał, że może mieć koronawirusa bo potrzebował... uspokojenia
Mieszkaniec gminy Kluki odpowie za to, że bezpodstawnie zaalarmował o sytuacji, która nie miała miejsca. W środę (8 kwietnia), tuż po 20.00 oficer dyżurny bełchatowskiej policji został poinformowany o mężczyźnie z podejrzeniem koronawirusa. Z jego relacji wynikało, że kaszle, ma gorączkę oraz z obawy przed zarażeniem domowników postanowił wyjść z domu. Okazało się, że jego zgłoszenie było fałszywe.
Nie chcesz mieć kłopotów? Zgłoś inwestycję
- Zanim postanowimy dobudować coś na naszej działce, niezależnie od tego czy będzie to kojec, wiata czy komórka, skonsultujmy to wcześniej z sąsiadem i przedstawicielami odpowiedniej jednostki - przypomina Janusz Korczak-Ziołkowski, Architekt Miasta Piotrkowa, kierownik Referatu Architektury i Budownictwa UM w Piotrkowie.
Policyjna interwencja w pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Zgorzelec. O pomoc policji poprosił kierownik pociągu.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat