Artykuły do tagu: kandydat

Stres przed egzaminem utopił w alkoholu
31-latek z Radomska przystąpił do egzaminu na prawo jazdy pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało 2,5 promila. Była to 7 próba zdobycia przez 31-latka prawa jazdy. Jak powiedział policjantom, chciał w ten sposób się odstresować.
Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa
Lista kandydatów na prezydenta Piotrkowa powiększa się. Tym razem udział w walce o fotel prezydenta zapowiedział Łukasz Janik. Obecny radny Prawa i Sprawiedliwości będzie kandydował z ramienia własnego komitetu Łukasza Janika Bo liczy się człowiek.
Znamy kandydatkę na prezydenta i jedynki  z Koalicji Obywatelskiej
KWW Koalicji Obywatelskiej przedstawił kandydatów, którzy będą jedynkami na listach poszczególnych okręgów do Rady Miasta Piotrkowa w kwietniowych wyborach samorządowych, a także kandydatkę na prezydenta miasta. Konferencję prasową zorganizowano w hotelu Vestil w środowe popołudnie.
Znamy kolejnego kandydata na prezydenta Piotrkowa
Kolejny komitet zaprezentował swojego kandydata na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Z ramienia KWW "Z sercem dla Piotrkowa" o fotel włodarza miasta powalczy Juliusz Wiernicki.
Burmistrz powalczy o reelekcję
Burmistrz Sulejowa, Wojciech Ostrowski będzie ponownie kandydował na najważniejszy urząd w mieście i gminie. Swoją decyzję przekazał w mediach społecznościowych.
Wójt złożył jasną deklarację
Kolejni samorządowcy odkrywają karty. Wiemy, kto będzie ubiegać się o stanowisko wójta gminy Grabica. O kolejną kadencję powalczy obecny wójt Krzysztof Kuliński.
Kto kandydatem Prawa i Sprawiedliwości?
Do wyborów samorządowych pozostało nieco ponad dwa miesiące. Mimo, że czasu pozostaje niewiele, nadal nie ma żadnych jasnych deklaracji od potencjalnych kandydatów na prezydenta Piotrkowa Trybunalskiego. Jak wygląda stanowisko Prawa i Sprawiedliwości?
Powalczy o gminę Rozprza
Artur Cubała, pełniący obecnie obowiązki burmistrza Rozprzy, wystartuje w zbliżających się wyborach samorządowych. Zamierza powalczyć o fotel burmistrza.
Kiedy KO ogłosi kandydata na prezydenta Piotrkowa?
Do 12 lutego mamy poznać kandydata Koalicji Obywatelskiej na prezydenta Piotrkowa - taką deklarację na antenie radia Strefa FM złożył były poseł i szef struktur regionalnych Koalicji Obywatelskiej Cezary Grabarczyk.
Burmistrz zdecydował w sprawie wyborów
Kolejni samorządowcy odkrywają karty. Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros zapowiedział na antenie Strefy FM swój start w tegorocznych wyborach samorządowych.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat