Artykuły do tagu: Złota Wieża Trybunalska

Wiemy, kto zdobył Złotą Wieżę Trybunalską
Małgorzata Kowalczyk została laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. O przyznaniu tego wyróżnienia zdecydowała Kapituła, podczas posiedzenia, które odbyło się we wtorkowe popołudnie w Zamku Królewskim.
Zgłoszenia do 48. Złotej Wieży Trybunalskiej
Trwa nabór kandydatów do 48. plebiscytu Złotej Wieży Trybunalskiej. Nagroda przyznawana przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego honoruje dorobek mieszkańca Piotrkowa.
Magdalena Markiewicz ze Złotą Wieżą Trybunalską
Magdalena Markiewicz została tegoroczną laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. Wyróżnienie przyznawane jest przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego już od czterdziestu siedmiu lat.
Znamy laureata Złotej Wieży Trybunalskiej
Poznaliśmy zdobywcę tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej. O przyznaniu prestiżowego wyróżnienia zdecydowała kapituła konkursu, podczas specjalnego posiedzenia w Muzeum.
Zgłoś kandydata do 47. Złotej Wieży Trybunalskiej
Do 31 maja można zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. To wyróżnienie, które jest przyznawane przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego przy udziale przedstawiciela piotrkowskiego muzeum oraz dotychczasowych laureatów, którzy wspólnie tworzą kapitułę.
46. Złota Wieża Trybunalska wręczona
Elżbieta Gniewaszewska odebrała z rąk prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Złotą Wieżę Trybunalską. To coroczna honorowa nagroda dla jednego z mieszkańców w zakresie kultury, działalności społecznej i promocji miasta.
Elżbieta Gniewaszewska laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej
Taką decyzję podjęli członkowie kapituły na środowym posiedzeniu w Muzeum w Piotrkowie. Elżbieta Gniewaszewska była m.in. dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu piotrkowskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz redaktorem naczelnym TV Piotrków. Od lat działa w Towarzystwie Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Złota Wieża Trybunalska wręczona po raz kolejny
W piątkowy wieczór (02.10) podczas uroczystej gali po raz kolejny wręczono statuetkę Złotej Wieży Trybunalskiej. Otrzymała ją za całokształt swojej twórczości nasza była redakcyjna koleżanka - Agnieszka Warchulińska. Wielu osobom znana bliżej także pod pseudonimem Agawa.
Złota Wieża Trybunalska dla Agnieszki Warchulińskiej
Nasza redakcyjna koleżanka, Agnieszka Warchulińska została laureatką kolejnej Złotej Wieży Trybunalskiej. Kapituła decyzję podjęła w czwartek. Złota Wieża Trybunalska jest przyznawana za szeroko pojęty dorobek w zakresie twórczości, upowszechniania kultury, działalności społecznej, edukacyjnej i promowania Piotrkowa. W tym roku przyznano ją po raz 45.
Można zgłaszać kandydatów do 45. Złotej Wieży Trybunalskiej
W tym roku po raz 45. wręczona zostanie Złota Wieża Trybunalska. To honorowe wyróżnienie odbierze ten mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który cieszy się uznaniem lokalnej społeczności z powodu dokonań w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat