Artykuły do tagu: Kandydaci

Na kogo zagłosować w wyborach? Prezentujemy listy wszystkich komitetów
Już tylko kilka dni pozostało do kolejnych już w tym roku wyborów. Tym razem będziemy oddawać głosy na swoich przedstawicieli w Parlamencie Europejskim. Kto znalazł się na listach poszczególnych ugrupowań? Sprawdzicie to u nas.
Wiemy kto wystartuje do Parlamentu Europejskiego z listy PiS
Prawo i Sprawiedliwość zaprezentowało listę kandydatów do Parlamentu Europejskiego w okręgu nr 6, obejmującym województwo łódzkie. Otwiera ją pochodzący z Piotrkowa Witold Waszczykowski, były minister spraw zagranicznych i poseł do Parlamentu Europejskiego IX kadencji.
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego dotyczące debaty
Oświadczenie Juliusza Wiernickiego, kandydata na prezydenta Miasta Piotrkowa Trybunalskiego na temat debaty kandydatów w drugiej turze wyborów.
Sprawdź, na kogo możesz zagłosować. Znamy listy kandydatów do RM z okręgu nr 3 i nr 4 w Piotrkowie
Wybory samorządowe już 7 kwietnia. Kandydaci do objęcia samorządowych urzędów prowadzą już kampanie wyborcze. W Piotrkowie o 23 miejsca w radzie miasta ubiegać się będą kandydaci z pięciu różnych komitetów.
Nie wiesz, na kogo oddać głos? Przedstawiamy listę kandydatów do RM z okręgu nr 1 i nr 2 w Piotrkowie
Wybory samorządowe już 7 kwietnia. Wszystkie komitety wyborcze zaprezentowały swoich kandydatów do Rady Miasta Piotrkowa Trybunalskiego. O 23 miejsca w radzie ubiegać się będą kandydaci z pięciu różnych komitetów.
Znamy wszystkich kandydatów do Rady Powiatu Piotrkowskiego
Powiatowa Komisja Wyborcza w Piotrkowie opublikowała obwieszczenie o zarejestrowanych listach kandydatów na radnych do Rady Powiatu Piotrkowskiego. Wybory samorządowe odbędą się 7 kwietnia.
Nie będzie list KWW Prawo i Sprawiedliwość w wyborach do Rady Miasta?
Zgodnie z postanowieniem Komisarza Wyborczego w Piotrkowie Trybunalskim, nie będzie kandydatów na radnych w Piotrkowie Trybunalskim, startujących z list PiS. Komisarz postanowił utrzymać uchwały, zaskarżone przez przedstawicieli ugrupowania w sprawie odmowy rejestracji zgłoszenia listy kandydatów tego komitetu wyborczego.
Kolejny komitet zaprezentował swoje listy
Wybory samorządowe już za niecały miesiąc, 7 kwietnia będziemy mogli wybrać swoich kandydatów do piastowania urzędu prezydentów, burmistrzów i wójtów. W czasie wyborów zapadną decyzje, związane z obsadzeniem składów rad miast i gmin. Kolejny komitet zaprezentował swoje listy kandydatów do Rady Miasta w Piotrkowie Trybunalskim.
Tym samym poznaliśmy drużynę KWW Agnieszki Chojnackiej „Łączy Nas Piotrków”.
Znamy pełne listy kolejnego komitetu
Niespełna miesiąc pozostał do wyborów samorządowych, w których zagłosujemy na swoich kandydatów na prezydentów, burmistrzów czy wójtów. 7 kwietnia będzie też dniem ważnych decyzji, związanych z obsadzeniem składów rad miast i gmin. Jak będzie wyglądał zespół radnych w Piotrkowie? Tego dowiemy się za kilka tygodni. Tymczasem poznaliśmy pełne listy Komitetu Wyborczego Wyborców "Z sercem dla Piotrkowa".
Burmistrz Sulejowa Wojciech Ostrowski, który ubiega się o reelekcję, oficjalnie rozpoczął kampanię wyborczą. Przedstawił najważniejsze punkty swojego programu wyborczego oraz zaprezentował kandydatów do Rady Miejskiej w Sulejowie.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat