Advertisement

Magdalena Markiewicz ze Złotą Wieżą Trybunalską

ePiotrkow Środa, 21 września 202239627
Magdalena Markiewicz została tegoroczną laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej. Wyróżnienie przyznawane jest przez Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego już od czterdziestu siedmiu lat.

Ładuję galerię...

Zdobywczynię tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej poznaliśmy w czerwcu. O przyznaniu tego prestiżowego wyróżnienia zdecydowała kapituła konkursu, podczas specjalnego posiedzenia w Muzeum. Także w salach Zamku Królewskiego w środowy wieczór odbyła się uroczystość wręczenia statuetki. 

 

 

Podczas uroczystości prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego Waldemar Domarańczyk przypomniał osiągnięcia i zasługi tegorocznej laureatki dla miasta. Magdalena Markiewicz nie ukrywała swojej radości z przyznanego wyróżnienia. 

Było to dla mnie duże zaskoczenie i niezwykłe wyróżnienie. Znalazłam się wśród najwybitniejszych osób, którzy przez lata pracowali na rzecz Piotrkowa i jego mieszkańców. Cieszę się bardzo, że zostałam dostrzeżona. Najlepiej jest pracować, a praca sama się obroni - mówiła Magdalena Markiewicz, która przyznała także, że o otrzymaniu wyróżnienia dowiedziała się między zajęciami, które prowadzi dla młodzieży. - Najpierw mnie zatkało. Dotarło to do mnie dopiero po jakimś czasie. Oczywiście potem przyszła duża radość i satysfakcja - podkreślała. 

Już tradycyjnie laureatce gratulowali licznie zgromadzeni goście. Wśród nich byli m.in. wiceprezydent Piotrkowa Adam Karzewnik oraz wiceprzewodniczący Rady Miasta Ludomir Pencina oraz poseł Cezary Grabarczyk. 

 

Po części oficjalnej przybyli mieli także okazję zobaczyć występ taneczny podopiecznych Magdaleny Markiewicz. 

 

Magdalena Markiewicz jest choreografem i trenerką tańca. Zajmuje się głównie pracą z dziećmi i młodzieżą. Przez lata była związana z Klubem Kultury "Jaskółczyn", a teraz prowadzi Akademię Tańca Sportowego "Jaskółki". Jest także organizatorką corocznej Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”, w której udział biorą setki tancerzy z całej Polski.

 

 


Zainteresował temat?

2

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrrkoowianin ~Piotrrkoowianin (Gość)23.09.2022 08:32

Serdeczne gratulacje:) życząc dalszych sukcesów

01


dsadsad ~dsadsad (Gość)22.09.2022 11:55

Ja tobie. Ty mnie. Śmiejmy się w koło, żeby było wesoło.

30


Znawca tematu ~Znawca tematu (Gość)22.09.2022 10:50

Najzabawniejsze to to że ciągle przewijają się te same twarze polityczne. I tak do śmierci niestety :(

40


też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)21.09.2022 22:31

Gratulacje dla Laureatki za Wieżę i całokształt działalności, a Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa się Jej pozbyła.
PS
Zdjęcia trochę ciemne.

41


his. ~his. (Gość)22.09.2022 08:14

Jeśli to jest tak "cenna nagroda" to dlaczego sam" wódz naczelny" nie wręczał tej "cennej nagrody" tylko podparł się swoim zastępcą? Przewodniczący rady też był bardzo zajęty? Oczywiście zgadzam się z wypowiedziami ,że ta nagroda w tej formie już się ....wypaliła.

41


Gisc  ~Gisc (Gość)21.09.2022 22:26

Ta nagroda zeszła na psy. Nie chodzi o laureatkę bo jest to bardzo fajna pani tylko o sama idee która się już wygrała i bardzo bardzo straciła na wartości i wyjątkowości.

93


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat