Advertisement

Artykuły do tagu: Wieża Trybunalska

Znamy laureata Złotej Wieży Trybunalskiej
Poznaliśmy zdobywcę tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej. O przyznaniu prestiżowego wyróżnienia zdecydowała kapituła konkursu, podczas specjalnego posiedzenia w Muzeum.
Zgłoś kandydata do 47. Złotej Wieży Trybunalskiej
Do 31 maja można zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. To wyróżnienie, które jest przyznawane przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego przy udziale przedstawiciela piotrkowskiego muzeum oraz dotychczasowych laureatów, którzy wspólnie tworzą kapitułę.
46. Złota Wieża Trybunalska wręczona
Elżbieta Gniewaszewska odebrała z rąk prezesa Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Złotą Wieżę Trybunalską. To coroczna honorowa nagroda dla jednego z mieszkańców w zakresie kultury, działalności społecznej i promocji miasta.
Elżbieta Gniewaszewska laureatką Złotej Wieży Trybunalskiej
Taką decyzję podjęli członkowie kapituły na środowym posiedzeniu w Muzeum w Piotrkowie. Elżbieta Gniewaszewska była m.in. dyrektorem Wydziału Kultury i Sportu piotrkowskiego Urzędu Wojewódzkiego oraz redaktorem naczelnym TV Piotrków. Od lat działa w Towarzystwie Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego.
Złota Wieża Trybunalska wręczona po raz kolejny
W piątkowy wieczór (02.10) podczas uroczystej gali po raz kolejny wręczono statuetkę Złotej Wieży Trybunalskiej. Otrzymała ją za całokształt swojej twórczości nasza była redakcyjna koleżanka - Agnieszka Warchulińska. Wielu osobom znana bliżej także pod pseudonimem Agawa.
Złota Wieża Trybunalska dla Agnieszki Warchulińskiej
Nasza redakcyjna koleżanka, Agnieszka Warchulińska została laureatką kolejnej Złotej Wieży Trybunalskiej. Kapituła decyzję podjęła w czwartek. Złota Wieża Trybunalska jest przyznawana za szeroko pojęty dorobek w zakresie twórczości, upowszechniania kultury, działalności społecznej, edukacyjnej i promowania Piotrkowa. W tym roku przyznano ją po raz 45.
Można zgłaszać kandydatów do 45. Złotej Wieży Trybunalskiej
W tym roku po raz 45. wręczona zostanie Złota Wieża Trybunalska. To honorowe wyróżnienie odbierze ten mieszkaniec Piotrkowa Trybunalskiego, który cieszy się uznaniem lokalnej społeczności z powodu dokonań w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta.
Ewa Izydorczyk-Grzelak ze Złotą Wieżą Trybunalską
44. Złota Wieża Trybunalska wręczona. Statuetkę w piątkowy wieczór na Zamku Królewskim w Piotrkowie odebrała Ewa Izydorczyk-Grzelak, kierownik i dyrygent Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej.
Złota Wieża Trybunalska dla Pani Dyrygent
Ewa Izydorczyk-Grzelak otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską. O przyznaniu tej wyjątkowej nagrody zdecydowała kapituła, a organizatorem plebiscytu jest Towarzystwo Przyjaciół Miasta Piotrkowa Trybunalskiego.
Kto otrzyma 44. Złotą Wieżę Trybunalską?
Organizatorzy czekają na kandydatury. Zgłoszenia wraz z charakterystyką działalności kandydata i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim przedstawiciele organizacji, stowarzyszeń społecznych i związków twórczych, działających w Piotrkowie Trybunalskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat