Artykuły do tagu: nabór

Rekrutacja do przedszkola w Woli Krzysztoporskiej trwa
Jeszcze do 8 marca potrwa rekrutacja przedszkolaków na nowy rok szkolny 2024/25 w Przedszkolu Samorządowym w Woli Krzysztoporskiej. Podstawą przyjęcia dziecka do placówki jest wypełnienie wniosku rekrutacyjnego.
Kolejna szansa na pozbycie się azbestu. Urząd zbiera chętnych
W Woli Krzysztoporskiej ogłoszono nabór wniosków na odbiór, utylizację i transport wyrobów zawierających azbest. Mieszkańcy, którzy są zainteresowani usunięciem azbestu ze swojej nieruchomości, mogą składać do 16 lutego 2024 r.
ERGO Hestia i Fundacja APH ogłaszają program dotacyjny dla polskiej kultury
ERGO Hestia i Fundacja Artystyczna Podróż ogłaszają Ogólnopolski Program Dotacyjny Artystyczna Podróż Hestii na 2024 rok. W ramach programu wybranych zostanie do 7 wystaw, które otrzymają dofinansowanie na produkcję, wynagrodzenia dla artystów i artystek, działania edukacyjne i promocyjne. Całkowita kwota dotacji przewidzianych na 2024 rok wynosi 500 000 zł. Nabór wniosków rusza 15 listopada 2023 roku.
Kończy się nabór na ławników
Kończy się czteroletnia kadencja ławników orzekających w Sądach Rejonowym i Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim. Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów na ławników na kolejną kadencję.
Chcesz zostać ławnikiem? Rozpoczął się nabór
Kończy się czteroletnia kadencja ławników orzekających w Sądach Rejonowym i Okręgowym w Piotrkowie Trybunalskim. Do 30 czerwca można zgłaszać kandydatów na ławników na kolejną kadencję.
Zgłoszenia do 48. Złotej Wieży Trybunalskiej
Trwa nabór kandydatów do 48. plebiscytu Złotej Wieży Trybunalskiej. Nagroda przyznawana przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego honoruje dorobek mieszkańca Piotrkowa.
Czy wystarczy miejsc dla ósmoklasistów?
Wyjątkowo stresujące miesiące czekają w najbliższym czasie ósmoklasistów. Przed nimi egzamin kończący szkołę, a potem proces rekrutacyjny. W tym roku mamy kumulację roczników. W wielu miastach samorządowcy ostrzegają, że miejsca w szkołach jest za mało. Sprawdziliśmy, jak sytuacja wygląda w Piotrkowie.
Będą dotacje na wymianę pieca
Już po raz trzeci w gminie Wola Krzysztoporska będzie realizowany program dotacji na wymianę tzw. kopciuchów. Osoby zainteresowane taką inwestycją będą mogły otrzymać nawet pięć tysięcy złotych.
Zostań szlachetnym wolontariuszem!
Trwa rekrutacja wolontariuszy Szlachetnej Paczki. By dołączyć do piotrkowskiego zespołu, należy internetowo wypełnić formularz, a następnie przejść szkolenie. Później można już rozpocząć niesienie pomocy tym, którzy najbardziej tego potrzebują.
To już ostatnie dni rekrutacji
1 września w szkołach podstawowych i ponadpodstawowych rozpoczął się nowy rok szkolny. Tymczasem tegoroczni maturzyści mogą się jeszcze cieszyć kilkoma tygodniami laby - aż do rozpoczęcia nowego roku akademickiego. A wśród licznych propozycji dla przyszłych żaków jest też ta, którą oferuje piotrkowska filia Uniwersytetu Jana Kochanowskiego.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat