Artykuły do tagu: senior

Płynie w nich gorąca krew. Hucznie zakończyli karnawał
Już po raz kolejny odbył się bal karnawałowy w Ośrodku Edukacji Artystycznej MOK. Podczas tego wydarzenia zgromadzeni najpierw obejrzeli spektakl przygotowany przez kabaret "Trzeciaki", a następnie wyszli na parkiet zaprezentować swoje taneczne umiejętności.
Piotrkowianka zakończyła udział w „The Voice Senior” w półfinale
Waleria Molenda z Piotrkowa z powodzeniem rywalizowała w 5. edycji The Voice Senior. 86-latka zakończyła jednak udział w popularnym programie na etapie półfinału.
Piotrkowianka już w półfinale muzycznego show
W wieku 86 lat pani Waleria Molenda postanowiła spełnić swoje marzenia i stanęła na scenie 5. edycji The Voice Senior. Piotrkowianka w muzycznej rywalizacji radzi sobie doskonale. Po przebrnięciu etapu przesłuchań w ciemno oraz nokautów, zameldowała się w półfinale popularnego programu rozrywkowego.
Piotrkowianin imprezował w Bełchatowie. Okradł seniorkę, aby wrócić do domu
Policjanci z Bełchatowa zatrzymali 20-letniego piotrkowianina, który zaatakował kobietę idącą do kościoła i ukradł torebkę z pieniędzmi oraz dokumentami. Jak później przyznał, nie miał jak wrócić z imprezy do domu, więc napadł na seniorkę, aby zdobyć pieniądze.
Piotrkowianka na scenie The Voice Senior
Ma 86 lat, uwielbia śpiewać, a jej marzeniem było stanąć na scenie The Voice Senior. Pani Waleria Molenda z Piotrkowa to marzenie spełniła podczas piątej edycji muzycznego show, a jej występ mogliśmy obejrzeć w sobotni wieczór.
Andrzejkowe wróżby u seniorów
„Andrzejkowe tradycje według seniorów" - pod taką nazwą w andrzejkowy wieczór odbyła się impreza w Ośrodku Działań Artystycznych Miejskiego Ośrodka Kultury.
22.11.2023 13:05
Zdrowym być!
Dziś wiek to tylko liczba, a dowodem na to jest aktywność seniorów w Łódzkiem. Seniorzy z naszego regionu chcą się rozwijać, uczyć, integrować i ćwiczyć. Dbają o zdrową dietę i chętnie wychodzą do teatru czy kina. Chcą też czuć się bezpieczni. Dlatego Województwo Łódzkie, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom seniorów zawsze ma dla nich przyjazną ofertę
Świadczenia honorowe dla 100-latków w Łódzkiem
231 osób z województwa łódzkiego pobiera z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych świadczenie honorowe, przyznawane osobom, które skończyły 100 lat. Świadczenie wypłacane jest co miesiąc wraz z dotychczasową emeryturą lub rentą.
Seniorzy zainaugurowali rok akademicki
Uniwersytet Trzeciego Wieku rozpoczął rok akademicki 2023/24. Inauguracja odbyła się w auli Akademii Piotrkowskiej.
26.09.2023 14:14
Seniorze bądź aktywny!
Ciekawe zabawy, gry, występy artystyczne, ale także liczne inne atrakcje zapowiadają organizatorzy imprezy "Aktywna wieś dla Seniorów". Tym razem rodzinnie będzie można spędzić czas w Ręcznie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat