Artykuły do tagu: s±siad

Piknik
Już w niedzielę (09.06.2024) druga edycja pikniku rodzinnego "Dzień S±siada" w Twardosławicach. W programie m.in. animacje i atrakcje dla dzieci. Dla przybyłych go¶ci czekać będzie również dobre jedzenie i moc atrakcji dla całych rodzin.
Szukaj± seniorów potrzebuj±cych pomocy oraz s±siadów, którzy mog± im pomóc
10 seniorów z terenu gminy Sulejów będzie mogło skorzystać z usług s±siedzkich w ramach programu „Korpus Wsparcia Seniorów”. Urzędnicy poszukuj± obecnie zarówno seniorów, którzy potrzebuj± pomocy, jak i s±siadów, którzy mogliby pomagać starszym mieszkańcom.
Robi± ¶wiece dla ukraińskich żołnierzy. Każdy może się przył±czyć do tej inicjatywy
Wspomagaj± walcz±cych w Ukrainie. Ze zużytych puszek, ¶wieczek i tektury wykonuj± ¶wiece tzw. okopowe, ratunkowe czy survivalowe. Służ± one żołnierzom do ogrzania się, gotowania czy np. suszenia ubrań. Temperatura za oknem zaczyna spadać, idzie zima, więc teraz s± one szczególnie potrzebne.
Festyn s±siedzki na osiedlu Wyzwolenia
Stowarzyszenie Przyjaciół "Mam s±siada" zorganizowało festyn s±siedzki na osiedlu Wyzwolenia w Piotrkowie. Okazj± jest 800-lecie miasta oraz zbliżaj±cy się Dzień Dziecka.
Staruszka potrzebowała pomocy, zareagował s±siad
Policja otrzymała informację, że 86-letnia, samotnie mieszkuj±ca mieszkanka Osin w gminie Kluki, prawdopodobnie potrzebuje pomocy. Mundurowych zaalarmował czujny s±siad, który od pewnego czasu nie mógł dostać się do domu kobiety.
Rzecznik Praw Obywatelskich docenił Stowarzyszenie z Piotrkowa
Działalno¶ć piotrkowskiego Stowarzyszenia Przyjaciół „Mam s±siada” została zauważona przez Rzecznika Praw Obywatelskich. Organizacja jest jedn± z 24 najlepszych w kraju.
S±siedzkie spotkanie na cyklodromie
Europejski Dzień S±siada zorganizowany został w sobotę na piotrkowskim cyklodromie przy ul. Budki.
Europejski Dzień S±siada zorganizowany zostanie w sobotę (14 czerwca) na piotrkowskim cyklodromie przy ul. Budki.
Europejski Dzień S±siada
Już w sobotę 14 czerwca odbędzie się Europejski Dzień S±siada. Szczegóły na plakacie!
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat