Advertisement

Znamy laureata Złotej Wieży Trybunalskiej

ePiotrkow Środa, 22 czerwca 202227335
Poznaliśmy zdobywcę tegorocznej Złotej Wieży Trybunalskiej. O przyznaniu prestiżowego wyróżnienia zdecydowała kapituła konkursu, podczas specjalnego posiedzenia w Muzeum.

Spotkanie kapituły 47. Złotej Wieży Trybunalskiej odbyło się we wtorkowe popołudnie. Członkowie o przyznaniu wyróżnienia decydowali w tajnym głosowaniu. W tym roku zdobyła je Magdalena Markiewicz z Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki". 

 

 

Magdalena Markiewicz jest choreografem i trenerką tańca. Zajmuje się głównie pracą z dziećmi i młodzieżą. Przez lata była związana z Klubem Kultury "Jaskółczyn", a teraz prowadzi Akademię Tańca Sportowego "Jaskółki". Jest  także organizatorką corocznej Piotrkowskiej Panoramy Tanecznej o „Złotego Piotrka”, w której udział biorą setki tancerzy z całej Polski. 

Kapituła wzięła pod uwagę nie tylko tegoroczne działania pani Magdaleny, ale również zapoznała się z jej bardzo bogatym dorobkiem. Była ona choreografem i trenerem tańca w klubie 'Jaskółczy", teraz w Akademii kształtującej młode talenty - "Jaskółki". Ważny jest również fakt, że działania przez nią prowadzone przez wiele lat promowały miasto Piotrków, a dowodem na to jest coraz większa liczba uczestników biorących udział chociażby w konkursie "O Złotego Piotrka". Młodzież przyjeżdżając na zawody zwiedza miasto, poznaje okolicę i chce po raz kolejny tu wrócić - mówi Waldemar Domarańczyk, prezes Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego, które organizuje plebiscyt. 


Zainteresował temat?

1

4


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (5)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

go?ć_abcd ~go?ć_abcd (Gość)22.06.2022 18:47

Uff bo już myślałem że dyrektor Szokalski władca ZDiUM -u prekursor "najniższych"opłat targowych w kraju hehehe

60


Hmmm ~Hmmm (Gość)23.06.2022 12:44

A kiedy zmiana statuetki na Złotą Mediatekę? To jest prawdziwy symbol, a nie jakaś tam wieża...

20


też Piotrkowianin ~też Piotrkowianin (Gość)22.06.2022 23:06

Gratulacje dla Pani Magdaleny Markiewicz.
A PSM kazała Jej iść "na swoje". Stąd Jaskółki w miejsce Jaskółczyna.

40


specjalista ~specjalista (Gość)22.06.2022 15:07

Ta wieża należy się P, kierownikowi MZK , on pokazał jak nie pracować a brać konkretne pieniądze z firmy. Brawo p, Prezesie, brawo ZUS.

50


Mieszkaniec Barkowic ~Mieszkaniec Barkowic (Gość)22.06.2022 12:13

Treść komentarza została usunięta przez moderatora forum

13


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat