Zgłoś kandydata do 47. Złotej Wieży Trybunalskiej

Strefa FM Wtorek, 17 maja 202213
Do 31 maja można zgłaszać kandydatów do Złotej Wieży Trybunalskiej. To wyróżnienie, które jest przyznawane przez Zarząd Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego przy udziale przedstawiciela piotrkowskiego muzeum oraz dotychczasowych laureatów, którzy wspólnie tworzą kapitułę.
fot. archiwum epiotrkow.pl fot. archiwum epiotrkow.pl

Honorowe wyróżnienie odbierze ten spośród mieszkańców Piotrkowa Trybunalskiego, który uzyskał uznanie za dokonania w dziedzinie edukacji, działalności kulturalnej, społecznej i promowaniu naszego miasta.

Zgłoszenia kandydatów wraz z charakterystyką działalności i uwzględnieniem osiągnięć w życiu społecznym i w promowaniu naszego miasta mogą zgłaszać zarówno osoby fizyczne, a więc mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego, jak i osoby prawne, w tym przede wszystkim organizacje, stowarzyszenia społeczne i związki twórcze działające w Piotrkowie Trybunalskim - mówi Waldemar Domarańczyk, prezes TPPT.

Przedstawiciele Towarzystwa Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego proszą o przesyłanie zgłoszeń drogą elektroniczną na adres: tp-pt@wp.pl lub wrzucanie ich do skrzynki pocztowej pod adresem:

Towarzystwo Przyjaciół Piotrkowa Trybunalskiego
ul. Rycerska 6
97-300 Piotrków Trybunalski

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

2


Komentarze (13)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Waldus ~Waldus (Gość)18.05.2022 00:03

Ferdek Kiepski

10


Jan Kazimierz Waza ~Jan Kazimierz Waza (Gość)17.05.2022 22:05

chojniak to geniusz. Taki jak ja.

10


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)17.05.2022 12:13

Dajcie sobie z tym spokój - ta nagroda to miała prestiż paradoksalnie za komuny - a to dostała ją Aleksandra Matusiakowa, a to Kazimierz Głowacki, a to Zbigniew Solarz z I LO, czyli ludzie, którzy naprawdę coś robili bezinteresownie. A teraz? Nagrodę otrzymał były prezydent, rok temu jakaś kompletnie anonimowa pani, co pracowała w dziale kultury. Nie ważne kto, byle że z kręgu, no chyba że każdy olewa sobie ten plebiscyt i nie zgłasza innych kandydatów. Ale jak chcecie to dam swoje typy:
1. Marian Błaszczyński za promowanie Piotrkowa w mediach ogólnopolskich w czasie koncertu z okazji Święta Niepodległości
2. Karola Szokalskiego, bo takiego drogowca w Piotrkowie jeszcze nie było
3. Wicemarszałka Zbigniewa Ziembę za liczbę zdjęć wykonywanych samemu sobie
4. Posła Roberta Telusa i posła Grzegorza Lorka za wypełnienie obietnic wyborczych w sprawie S12
5. Antoni Macierewicz za śledztwo godne powieści Agaty Christie i znalezienie wybuchów
6. Piotra Gajdę za dzielną walkę z komputerem i z nazwą ulicy Kostromskiej
Chyba nikogo nie pominąłem.

93


ex piotrkowiak ~ex piotrkowiak (Gość)17.05.2022 15:49

Prezydent Chojniak, jego działalność wpłynie na najbliższe 100 lat Piotrkowa.

40


kondziulko ~kondziulko (Gość)17.05.2022 17:24

oczywiscie Gosia Pingot, nie wiem za co, za wszedobylstwo

50


obecnego włodarza ~obecnego włodarza (Gość)17.05.2022 13:06

zastał Piotrków zielony ostawia betonowy

70


Sylw ~Sylw (Gość)17.05.2022 12:57

A jest nagroda odwrotna do niej? Jakiś kanał czy studzienka Trybunalska? Jak tak to dla pana radnego Janika

22


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.05.2022 12:56

Gosia pingot

42


Ja ~Ja (Gość)17.05.2022 12:32

Maniek Buziak.

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat