Advertisement

Artykuły do tagu: telefon

Jak mieć kilka numerów w Orange Flex?
Chcesz mieć możliwość kontrolowania wydatków kilkorga członków rodziny bądź współpracowników? W takim razie Orange Flex to oferta idealna dla Ciebie. Dzięki Strefie Kart SIM w aplikacji możesz dodać aż 5 dodatkowych numerów i w prosty sposób nimi zarządzać, w tym zmieniać pakiety.
Ciągnikiem na podwójnym gazie
Czy jeden telefon mógł uratować komuś życie? Z pewnością. Właśnie takie połączenie i informacja o pijanym kierowcy pozwoliła policjantom wyeliminować duże niebezpieczeństwo na drodze. Tym razem kierujący na podwójnym gazie wsiadł nie w samochód, a rolniczy ciągnik.
Czy cienkie etui na telefon jest funkcjonalne?
Telefon towarzyszy nam praktycznie każdego dnia, dlatego warto zadbać o jego bezpieczeństwo, kupując funkcjonalne etui. Nowe ultrasmukłe smartfony aż krzyczą swoim eleganckim designem, więc szkoda ukrywać je w masywnych obudowach. Na rynku mamy dostęp do wielu wariantów pokrowców, w tym cienkich, które nie zwiększają rozmiaru urządzenia. Czy warto inwestować w taki typ obudowy?
Czy warto inwestować w sprzęt Apple w 2022 roku?
To pytanie powtarza się każdego roku i dla każdego oznacza co innego. Wszystko zależy od tego, po co kupujemy sprzęt Apple, dlaczego robiliśmy to dotychczas i czemu chcielibyśmy kontynuować przygodę z firmą z nadgryzionym jabłkiem w tle? Na te i wiele innych pytań spróbujemy znaleźć odpowiedź w tym artykule.
Ukradł telefon, grozi mu 12 lat więzienia
Nawet 12 lat więzienia może grozić mężczyźnie, który napadał 14-latkę i ukradł jej telefon.
Telefon ze średniej półki cenowej jak flagowiec. Sprawdź, jak to możliwe!
Doskonały wyświetlacz, świetnej jakości zdjęcia, obsługa technologii 5G, a przy tym szybkoładująca się i wytrzymała bateria to cechy, które charakteryzują flagowe modele smartfonów. Za wysoką jakość, trzeba jednak dużo zapłacić. Czy na pewno? Okazuje się, że niekoniecznie. Możesz mieć świetny smartfon za cenę odpowiadającą średniej półce urządzeń, musisz tylko wiedzieć, co wybrać. W poniższym tekście podpowiadamy, na jaki smartfon powinieneś się zdecydować i dlaczego.
Masz pytanie dotyczące Polskiego Ładu? Zadzwoń
Na pytania dotyczące zasad rozliczania zaliczek na podatek dochodowy, pobieranych przez płatników, odpowiedzą pracownicy Urzędu Skarbowego w Piotrkowie Trybunalskim.
Orange Flex ma ofertę dla firm z atrakcyjnymi promocjami
Innowacyjna sieć w aplikacji Orange Flex to też oferta dla firm z e-fakturą. Wyróżniają ją minimum formalności i brak zobowiązań, wygodne płatności i zarządzanie kontem oraz elastyczne Plany komórkowe z różnymi pakietami gigabajtów do wyboru.
Jak zarejestrować numer i dlaczego należy to zrobić?
Rejestrowanie numerów telefonu jest obecnie koniecznością. Zmiany ustawodawcze w Polsce wprowadziły to, jako obowiązek. Nie jest to jednak zbyt skomplikowane – wystarczy posiadać dokument potwierdzający tożsamość i udać się do salonu operatora. Niektóre sieci oferują także możliwość rejestracji numeru z domu, co jest jeszcze wygodniejszym rozwiązaniem. W większości cały proces trwa zaledwie kilka minut.
Trzy tygodnie bez telefonów i urządzeń cyfrowych
Zuchy i harcerze ze Szczepu Drużyn Ósmych „HARC” wyjechali nad morze do stanicy harcerskiej w Rozewiu, gdzie przez trzy lipcowe tygodnie obcowali z naturą i spędzali czas bez urządzeń cyfrowych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat