Artykuły do tagu: budynki

Piotrkowskie „perły architektury”
Mogłyby być wizytówką Piotrkowa, tymczasem niestety szpecą miasto. Obiekty, które dawniej pełniły różnorodne funkcje, dzisiaj niszczeją i popadają w ruinę. Niektóre miały dostać nowe życie, ale tak się nie stało.
Płonęły budynki gospodarcze
Dzisiejszej nocy w miejscowości Janikowice w gminie Aleksandrów doszło pożaru budynków garażowych. Z żywiołem walczyło kilka zastępów ochotniczych straży pożarnych oraz strażacy z PSP w Piotrkowie.
Nowy obowiązek dla właścicieli domów
Wraz z początkiem miesiąca w życie wszedł obowiązek zgłaszania czym ogrzewane są domy, mieszkania oraz obiekty usługowe. Kogo dotyczy i  co związku z nim trzeba zrobić?
Tylko do 26 lutego można nadsyłać zgłoszenia do trzynastej edycji konkursu „Nowa Elewacja”. Udział w nim mogą wziąć właściciele budynków, które zostały wyremontowane do końca 2020 r.
Dom Ludowy w Kacprowie i budynek Urzędu Gminy już po remoncie
Termomodernizacji doczekały się dwa budynki użyteczności publicznej na terenie gminy Wola Krzysztoporska. Mowa o Urzędzie Gminy i Domu Ludowym w Kacprowie. Projekt wsparty został środkami z Unii Europejskiej.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat