Radomsko: Nerwowa pasażerka

Strefa FM Poniedziałek, 21 kwietnia 20080
Policyjna interwencja w pociągu relacji Warszawa Wschodnia – Zgorzelec. O pomoc policji poprosił kierownik pociągu.
Na miejscu policjanci ustalili, że pasażerka zniszczyła wezwanie do dopłaty do posiadanego biletu. Kobieta podczas kontroli okazała bilet na pociąg osobowy a podróżowała pociągiem pośpiesznym. Po wypisaniu blankietów kobieta odmówiła ich podpisania, wyrwała je z rąk konduktorowi, podarła i schowała do torebki.

W czasie interwencji kobieta kilkakrotnie odmawiała wydania zabranych dokumentów, nie chciała okazać dokumentu tożsamości, była arogancka. W związku z brakiem możliwości ustalenia danych osobowych kobiety została ona wyprowadzona z pociągu i przewieziona do komendy policji. W czasie wyprowadzania jej z pociągu zaczęła się zachowywać bardzo agresywnie, usiłowała gryźć interweniującego funkcjonariusza.

Po umieszczeniu jej w radiowozie kopała nogami w drzwi, kopnęła w brzuch jednego z policjantów, którzy zmuszeni byli użyć siły fizycznej. Okazało się, że kobietą jest 19-letnia mieszkanka Łodzi. Po badaniu lekarskim trafiła do policyjnego aresztu w celu wykonania z jej udziałem czynności dotyczących zniszczenia dokumentu oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat