Advertisement

Artykuły do tagu: bank

Jakie informacje sprawdzić, wybierając konto dla firmy?
Zamierzasz założyć pierwsze konto firmowe lub decydujesz się na zmianę rachunku? W obu przypadkach warto wiedzieć, na jakie czynniki zwracać uwagę. Konto dla firmy to narzędzie, z którego korzysta się niemal codziennie, toteż związane z nim opłaty i warunki mogą znacznie wpłynąć na kondycję finansową przedsiębiorcy. Z tego powodu mało kto sięga po pierwszą z brzegu ofertę. Jednocześnie, wcale nie trzeba spędzać długich godzin na porównywaniu każdej z propozycji. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie aspekty konta firmowego będą najważniejsze.
Frankowicze w coraz lepszej sytuacji. Już nie zwlekają z pozwaniem banku
Rzecznik Generalny TSUE wydał opinię dot. kredytów we frankach. Konkretnie chodziło o wynagrodzenie za korzystanie z kapitału, o co zaczęły pozywać frankowiczów banki. Prokonsumencka opinia rzecznika ośmiela wielu kredytobiorców do złożenia pozwu frankowego.
naturoBank, czyli nowa odsłona Banku Spółdzielczego Ziemi Piotrkowskiej
1.02.2023 r. Bank Spółdzielczy Ziemi Piotrkowskiej z centralą mieszczącą się przy ul. Wojska Polskiego 141A w Piotrkowie Trybunalskim zmienił nazwę i logo na naturoBank.
Kto może udzielić kredytu?
Instytucja bankowa, SKOK, pożyczkodawca internetowy – istnieje wiele miejsc, w które można udać się po dodatkowy zastrzyk gotówki. Trzeba go potem oczywiście spłacić, najczęściej w kilku lub kilkunastu ratach. Czy istnieje różnica pomiędzy kredytem a pożyczką i jeżeli tak, to kto jest w stanie udzielić tego pierwszego?
30-latek zrobił skok na bank i... wpadł
Okazuje się, że próby napadów na banki zdarzają się nie tylko w amerykańskich filmach. Do takich "skoków" dochodzi także w naszym kraju. Autorem jednego z nich - choć zdecydowanie nieudolnego - był mieszkaniec gminy Kluczewsko, który pod osłoną nocy postanowił włamać się do jednego z banków na ul. Tysiąclecia w Radomsku.
VeloKomfort - VeloBank w partnerstwie z PGNiG Obrót Detaliczny pomoże wyrównać klientom rachunki za gaz
Na mocy umowy zawartej pomiędzy VeloBank i PGNiG Obrót Detaliczny, klienci obu instytucji mogą korzystać z nowej oferty darmowego kredytu VeloKomfort. Umożliwia on wyrównanie opłat za gaz do stałego poziomu w ciągu roku, co jest szczególnie ważne dla zarządzania budżetem domowym w sezonie grzewczym. Nawiązanie współpracy z PGNiG Obrót Detaliczny jest elementem realizacji strategii rozwoju portfolio produktowego VeloBanku w oparciu o partnerstwa biznesowe i tworzenie dzięki nim dodatkowej wartości dla klientów.
Bank Millennium w Piotrkowie Trybunalskim – gdzie są bankomaty, wpłatomaty, aktualna oferta
Millennium to bank już od 30 lat obsługujący klientów indywidualnych i biznesowych w całej Polsce. Przez ten czas zdobył uznanie zarówno jednej, jak i drugiej grupy konsumentów. Dzięki atrakcyjnym ofertom jest ich już niemal 3 miliony. Jaki argument przemawia za prowadzeniem w nim rachunku w Piotrkowie Trybunalskim? Jak się okazuje, nie tylko oferta, ale i rozbudowana sieć bankomatów w mieście.
Kobieta w obliczu prowadzenia własnego biznesu. Czy strach ma wielkie oczy? (Raport)
Dlaczego kobiety otwierają firmy? Bo chcą być niezależne. Deklaruje to ponad 41% obecnych i aż 59% przyszłych bizneswoman, które wzięły udział w badaniu przeprowadzonym na zlecenie Nest Banku i Fundacji Kobiety e-biznesu. Co jeszcze sprawia, że kobiety porzucają posady i w stosunkowo niepewnych czasach decydują się na firmę? Czego się obawiają i z czym się mierzą? O tym przeczytacie w raporcie „Siła Przedsiębiorczyń”.
Bardzo ważne informacje dla podatników w Piotrkowie
1 stycznia 2023 roku zmieniły się numery rachunków bankowych piotrkowskiego magistratu. Oznacza to, że z początkiem nowego roku wszelkie opłaty i podatki lokalne należy wpłacać na nowe numery kont.
Santander Bank Polska zwyciężył w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”
Santander Bank Polska po raz drugi z rzędu zwyciężył w rankingu „Bank Przyjazny Firmie”. W tegorocznym rankingu bank doceniono za jakość obsługi, pozyskiwanie klienta, zdalne kanały kontaktu.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat