Artykuły do tagu: ulica

Zdążą przed 1 listopada?
Już za tydzień piotrkowskie nekropolie będą przeżywać prawdziwe oblężenie. Uroczystość Wszystkich Świętych zbliża się wielkimi krokami, a tymczasem na ulicy Partyzantów kończy się modernizacja drogi.
Tak się zmienia ulica Wojska Polskiego [zdjęcia]
Modernizacja ul. Wojska Polskiego, ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej, wchodzi w decydującą fazę. Na jezdni pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu, po obu stronach układane są chodniki z kostki betonowej, a na skrzyżowaniu z ul. Kostromską trwa budowa ronda. Inwestycja ma zakończyć się w połowie grudnia.
Czujne oko kamery wyłapie wykroczenie
Na skrzyżowaniu al. Concordii z Sikorskiego w Piotrkowie montowane są kamery rejestrujące przejazdy na czerwonym świetle. Za instalację rejestratorów odpowiada Inspektorat Transportu Drogowego.
Droga gotowa i przejezdna
Zakończyły się prace modernizacyjne na ulicy Żwirki. Na odcinku od ul. Roosevelta do wjazdu na stadion miejski „Concordia” wymieniono krawężniki, a starą i zniszczoną nawierzchnię jezdni zastąpiła nowa masa bitumiczna.
13.10.2023 14:44
Będzie remont?
Mieszkańcy ulicy Geodezyjnej w Piotrkowie zwracają uwagę na zły stan drogi. Jest ona zbudowana z trylinki, czyli sześciokątnych płyt betonowych. Z biegiem czasu powstały tam liczne dziury i nierówności.
Wjazd w ulicę Moryca otwarty, ale nie dla wszystkich
Ulica Moryca w Piotrkowie znów jest przejezdna od strony ulicy Krakowskie Przedmieście. Wjazd otwarto w minioną środę. Teraz kierowców wjeżdżających w ulicę Moryca od strony 'krakówki' wita metalowa bramownica, która umożliwia przejazd pojazdom do trzech metrów wysokości.
07.10.2023 12:30
Otworzą ulicę Moryca?
502 dni - tyle minęło od zamknięcia ul. Moryca w Piotrkowie. W tym czasie miał zostać wykonany remont drogi, który poprawiłby bezpieczeństwo pieszych oraz komfort jazdy kierowców. Jednak według mieszkańców stan nawierzchni wciąż pozostawia wiele do życzenia.
Chaos na zamkniętym skrzyżowaniu
Od godzin porannych kierowcy nie przejadą przez skrzyżowanie ulic Kostromskiej z Wojska Polskiego. Spowodowane jest to rozpoczęciem budowy ronda. Mimo rozstawionych znaków zakazu wjazdu kierowcy próbują przejechać w tym miejscu.
Co dzieje się na ulicy Żwirki?
Trwa modernizacja nawierzchni na ulicy Żwirki. Po ułożeniu krawężników oraz sfrezowaniu starej nawierzchni jezdni, prace na ul. Żwirki wchodzą w kolejny etap. Obecne roboty skupiają się na układaniu nowych warstw asfaltu.
25.09.2023 09:17
Już po remoncie
Nowa, gładka jezdnia, częściowo wymienione krawężniki i progi zwalniające. Tak wygląda teraz zmodernizowana ulica Północna w Woli Krzysztoporskiej. Inwestycja już się zakończyła.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat