Artykuły do tagu: Oświetlenie

Piotrków walczy o miano
Głosowanie w plebiscycie miast w ramach konkursu "Świeć się z Energą" rozpoczęło się już po raz trzynasty. Z województwa łódzkiego do tegorocznej edycji konkursu na najładniejsze iluminacje świąteczne zgłosiło się jak na razie pięć miast - Piotrków Trybunalski, Łódź, Łęczyca, Sieradz i Skierniewice. Swoje miasto można wspierać głosując na stronie swiecsie.pl.
Nowe oświetlenie w Rozprzy
Zakończyła się wymiana najstarszych oraz najbardziej zniszczonych lamp na terenie Gminy Rozprza. Wszystkie stare latarnie zostały wymienione na nowe energooszczędne oświetlenie ledowe. Skorzystają na tym m.in. sportowcy.
Kolejny akt wandalizmu na Starym Mieście
- To bardzo niebezpieczne zdarzenie, ktoś mógł po prostu zginąć - w ten sposób kolejny akt wandalizmu na Starym Mieście komentuje Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
07.10.2021 08:52
Czy to oszczędności?
Błąd zegarów spowodował, że w środę w godzinach wieczornych nie działały lampy uliczne na Pasażu Rudowskiego. - W tym roku nie planujemy wprowadzać oszczędności na oświetleniu – zapowiada Karol Szokalski, dyrektor Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta.
13.08.2021 08:19
Wybór lampy podłogowej
Przy zakupie lamp pierwsze przychodzą nam do głowy lampy wiszące, a przecież lampy stojące nadają pomieszczeniom wyjątkowy klimat. Lampy podłogowe znajdują swoje miejsce w salonie, przedpokoju, kuchni lub w sypialni.
Jak stworzyć magiczny nastrój w dziecięcym pokoju za pomocą oświetlenia?
Oświetlenie odgrywa ogromną rolę w wystroju wnętrz, także dziecięcego pokoju. Za jego pomocą funkcjonalnie podzielimy pokój na strefy, ale także stworzymy niepowtarzalny, bajkowy klimat. Chcąc uzyskać magiczny nastrój, który umili dziecku zabawę i zapewni komfort podczas zasypiania, warto postawić na odpowiednie oświetlenie. Jakie lampy wybrać do dziecięcego pokoju i w jaki sposób zaplanować oświetlenie sypialni malucha? Podpowiadamy!
Rozpoczął się montaż świątecznego oświetlenia
Od kilku dni w Bełchatowie trwają prace przy montażu świątecznych iluminacji. Podobnie, jak w poprzednich latach, dekoracje zawisną na drzewach i latarniach wzdłuż głównych ulic. Na Placu Narutowicza stanie miejska choinka.
Przebudowa ulicy Broniewskiego zakończona
Ulica Broniewskiego w Piotrkowie oficjalnie otwarta. Droga została przebudowana na odcinku od ul. Krasickiego do ul. Reagana.
Meble do salonu – jak wybrać najlepsze rozwiązanie?
Salon to miejsce, w którym spędzamy sporo czasu. Stanowi swoiste centrum każdego domu, w którym odpoczywamy samodzielnie lub z rodziną. Do salonu zapraszamy także gości.
W Piotrkowie lampy będą gasły po północy
Pół godziny po północy będzie gasło oświetlenie uliczne w Piotrkowie. Sytuacja i tak uległa poprawie, ponieważ na sporej części ulic wyłączano je dużo wcześniej lub nie było uruchamiane wcale, co było związane z oszczędnościami.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat