Artykuły do tagu: oświetlenie

Poznaj 5 sprawdzonych pomysłów na funkcjonalne oświetlenie korytarza
Korytarz to wizytówka każdego domu. To pierwsze miejsce, które widzą Twoi goście po wejściu do wnętrza. Niezależnie od jego wymiarów czy kształtu, odgrywa niezwykle ważną funkcję w aranżacji całego mieszkania. Zwykle pomieszczenie to nie ma dostępu do naturalnego światła dziennego. Właśnie dlatego planując wystrój tej przestrzeni, musisz szczególnie skupić się na oświetleniu. Jakie lampy powinny znaleźć się w korytarzu? Czytaj dalej i poznaj 5 sprawdzonych sposobów na stworzenie w nim praktycznej aranżacji świetlnej!
Będzie jaśniej i oszczędniej
Kolejne uliczne lampy zostaną wymienione na nowe. By poprawić bezpieczeństwo mieszkańców gminy Rozprza, urzędnicy zdecydowali się na wymianę opraw oświetlenia ulicznego przy drogach gminnych. Teraz będzie jaśniej, ale i oszczędniej.
Przejście słabo oświetlone. Niebawem ma się to zmienić
Niektóre przejścia dla pieszych w Piotrkowie są bardzo słabo oświetlone - zgłaszali we wtorkowym magazynie magiel słuchacze Strefy FM. Ich zdaniem dochodzi przez to do niebezpiecznych sytuacji.
Kolejne potrącenie na pasach w Piotrkowie
Do groźnego zdarzenia doszło we wtorek na oznakowanym przejściu dla pieszych na Kostromskiej tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Dmowskiego.
Czy w Piotrkowie istnieje problem z oświetleniem ulic?
Twierdząco na to pytanie odpowiadają przedstawiciele piotrkowskiej grupy referendalnej, którzy w poniedziałek (27.11) w imieniu mieszkańców Piotrkowa złożyli petycję do prezydenta Krzysztofa Chojniaka. Dotyczy ona problemu włączania miejskiego oświetlenia w godzinach, kiedy zapada zmrok.
Latarnie zapalą się o godzinę później
W związku ze zmianą czasu z letniego na zimowy w niedzielę (29.10.2023) latarnie w Piotrkowie Trybunalskim zapalą się o godzinę później niż na co dzień. Przedstawiciele Zarządu Dróg i Utrzymania Miasta zapewniają jednak, że to wyłącznie jednorazowa procedura.
Będzie LEDowo. Blisko 400 opraw do wymiany
Rosnące rachunki za prąd zmuszają do oszczędności nie tylko mieszkańców. Szukają ich także włodarze poszczególnych gmin. Jedną z najprostszych możliwości oszczędzania jest modernizacja oświetlenia ulicznego. Na taką zdecydowały się władze gminy Rozprza.
Poważna awaria. Nie ma oświetlenia
Od dłuższego czasu na odcinku ulicy Dmowskiego w Piotrkowie nie świecą latarnie. Okazuje się, że to dość poważna awaria energetyczna i na jej usunięcie mieszkańcy będą musieli poczekać.
Co z oświetleniem na Mazowieckiej? ZDiUM odpowiada!
Z częstymi awariami oświetlenia ulicznego borykają się mieszkańcy ulicy Mazowieckiej w Piotrkowie. Jak twierdzą, od prawie trzech miesięcy oświetlenie działa kilka godzin i następuje awaria. Na usunięcie usterki muszą czekać nawet dwa dni, a potem oświetlenie znów się psuje.
Czy oświetlenie w Piotrkowie włączane jest zbyt późno?
O tym, że oświetlenie uliczne w Piotrkowie zapalane jest za późno i gaśnie zbyt wcześnie, informowali zarówno czytelnicy portalu, jak i słuchacze radia Strefa FM. W poniedziałkowym magazynie Magiel dziennikarze sprawdzali, czy rzeczywiście jest taki problem.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat