Advertisement

Artykuły do tagu: Biuro

Rozprza z Biurem Obsługi Mieszkańców
W Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy powstało Biuro Obsługi Mieszkańców. Zmieniło się nie tylko wnętrze magistratu, ale wprowadzono również wiele udogodnień dla osób niepełnosprawnych.
Czystość w biurze a samopoczucie pracowników – jak dbać o idealne warunki pracy?
Warunki pracy mają zasadnicze znaczenie w aspekcie wydajności pracy, wynikającej z dobrej atmosfery i samopoczucia, a w wielu wypadkach także i zdrowia pracowników. Dotyczy to także biura. Ład i porządek na regałach, biurkach i w otoczeniu komputerów z pewnością lepiej wpływają na wykonywanie codziennych obowiązków, niż ogólny bałagan i śmietnik, zwany niekiedy eufemistycznie „twórczym nieładem”. Jak zadbać o czystość w biurze?
Twój kompleksowy salon szkolno-biurowy w Piotrkowie Trybunalskim
Arton to niezawodny partner w zaopatrzeniu w artykuły szkolne, biurowe, chemiczne i higieniczne.
Urząd Miasta i Gminy w Rozprzy po remoncie otworzy się na osoby ze szczególnymi potrzebami
Trwają prace budowlane związane z utworzenie dostępnego Biura Obsługi Mieszkańca w Urzędzie Miasta i Gminy w Rozprzy. Ich celem jest przebudowa części pomieszczeń biurowych na parterze budynku z myślą o osobach z niepełnosprawnościami.
Konferencja Zjednoczonej Prawicy w Piotrkowie
Politycy Prawa i Sprawiedliwości oraz innych ugrupowań Zjednoczonej Prawicy wyrazili swoje obawy związane z polityką klimatyczną Unii Europejskiej oraz programem opozycji, które - według nich - zagrażają suwerenności polskiej energetyki oraz niepodległości Polski. Podczas konferencji prasowej w piotrkowskim biurze poselskim PiS mówiono m.in. o Kopalni Bełchatów, kopalni odkrywkowej w Turowie i polityce samorządów, dążącej do harmonijnego rozwoju regionów.
Wszystko, co musisz wiedzieć o pieczątkach do biura
W dzisiejszych czasach, kiedy technologia zdaje się przenikać każdy aspekt naszego życia, istnieje jeden element, który pozostaje niezmieniony w biurowym krajobrazie – pieczątka. Mimo coraz większej digitalizacji, pieczątki wciąż odgrywają kluczową rolę w biurach na całym świecie, nadając formalności i autentyczności dokumentom. Czy zastanawiałeś się kiedyś, jakie są różne rodzaje pieczątek biurowych? A może chciałbyś wiedzieć, jak odpowiednio dbać o pieczątkę, aby służyła Ci jak najdłużej? Odpowiedzi na te pytania i wiele więcej znajdziesz w niniejszym artykule. Zapraszamy do lektury, aby dowiedzieć się wszystkiego, co musisz wiedzieć o pieczątkach do biura.
Trzy osoby z zarzutami w śledztwie obejmującym m.in. b. wicepremiera Romana J.
Trzy osoby usłyszały zarzuty w śledztwie dotyczącym nielegalnych papierosów, w którym zatrzymani byli m.in. były wicepremier z ramienia PSL Roman J. (były poseł z okręgu piotrkowskiego - red.) i jego syn Hubert J. – wynika z sobotniej informacji katowickiej prokuratury. Hubert J. został przesłuchany w charakterze świadka.
Inicjatorzy referendum w sprawie odwołania prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka zapowiadają złożenie skargi na decyzję komisarza wyborczego, który odrzucił ich wniosek. Swoich racji chcą dochodzić przed Wojewódzkim Sądem Administracyjnym w Łodzi. Komisarz wniosek odrzucił, ponieważ za wadliwe uznano około 30% złożonych podpisów popierających inicjatywę referendalną.
Znamy decyzję komisarza w sprawie referendum
Komisarz wyborczy w Piotrkowie odrzucił wniosek mieszkańców miasta o przeprowadzenie referendum w sprawie odwołania prezydenta Krzysztofa Chojniaka przed końcem kadencji. Powodem jest niewystarczająca liczba prawidłowo złożonych podpisów przez osoby popierające inicjatywę referendalną.
Aranżacja biura w duchu wellbeing. Postaw na meble biurowe, które zapewnią swobodną i komfortową pracę.
Wśród wysoko wykwalifikowanych specjalistów wzrasta świadomość środowiska pracy oraz rosną oczekiwania względem standardu biura. Firmy poszukujące powierzchni biurowych mają świadomość, że wellbeing to biznesowa konieczność, wiedzą to też deweloperzy, dlatego obecnie projektowane biurowce prześcigają się w udogodnieniach i standardzie wykończenia powierzchni. Firmy walcząc o najlepszych pracowników stawiają na oryginalne biura pełne innowacyjnych rozwiązań i udogodnień. Przyjrzyjmy się jakiego typu rozwiązania z zakresu wyposażenia biura mają korzystny wpływ na zdrowie, samopoczucie i produktywność ludzi.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat