Advertisement

Artykuły do tagu: Chodnik

Automat paczkowy zastawia przejście?
Czy ustawiony kilka dni temu obok marketu przy ul. Belzackiej automat paczkowy zastawia przejście pieszym? Z taką sugestią na antenę radia Strefa FM zadzwonił jeden ze słuchaczy.
Remont chodnika przy ul. Wyzwolenia. Uważajcie na utrudnienia
Jeszcze w tym roku mieszkańcy Piotrkowa będą mogli przejść się po nowo wyremontowanym chodniku przy ul. Wyzwolenia. Jednak do czasu zakończenia prac zarówno piesi, jak i kierowcy muszą uzbroić się w pokłady cierpliwości.
Tak się zmienia ulica Wojska Polskiego [zdjęcia]
Modernizacja ul. Wojska Polskiego, ​na odcinku od Al. Armii Krajowej do ul. Kostromskiej, wchodzi w decydującą fazę. Na jezdni pojawiły się już pierwsze warstwy asfaltu, po obu stronach układane są chodniki z kostki betonowej, a na skrzyżowaniu z ul. Kostromską trwa budowa ronda. Inwestycja ma zakończyć się w połowie grudnia.
Wyremontują 250 metrów drogi
Trwa przebudowa ulicy Partyzantów w Piotrkowie. Remont obejmuje odcinek o długości około 250 metrów, od ulicy Cmentarnej do Spacerowej. Poprawią się nie tylko warunki do jazdy, ale także komfort pieszych.
Powstaje ścieżka rowerowa wokół jeziora Bugaj
Trwa budowa ścieżki rowerowej oraz chodnika wokół zbiornika Bugaj. Drugi odcinek powstaje pomiędzy ulicami Rośliną oraz Rusałki.
Stare, zużyte płyty zastąpi kostka betonowa
Ulica Piastowska w Piotrkowie zyska nowe chodniki na odcinku od al. 3 Maja do ul. Próchnika. Ogłoszono przetarg na realizację inwestycji.
Chodnik zagraża przechodniom?
"Chodnik przy ulicy Partyzantów w Piotrkowie Trybunalskim jest w opłakanym stanie" - napisała do nas jedna z mieszkanek miasta. Kobieta poprosiła o interwencję w tej sprawie, ponieważ - jak zauważa - na co dzień przemieszczają się tędy m.in. osoby na wózkach inwalidzkich i matki z dziećmi. Czy Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta coś z tym zrobi?
Remonty chodników na finiszu
W najbliższych dniach mieszkańcy ulic Daniłowskiego i Topolowej będą cieszyć się z kompleksowo przebudowanych chodników. Koniec prac brukarskich zaplanowano na początek nadchodzącego tygodnia.
Wymieniają chodnik na Iwaszkiewicza
Trwa budowa nowego chodnika po zachodniej stronie ulicy Iwaszkiewicza. Zerwano już stare płyty, w których miejsce układany jest nowy ciąg pieszy z kostki brukowej. Jeśli warunki atmosferyczne pozwolą, prace zakończą się tuż przed Świętami Wielkanocnymi.
Co z tym chodnikiem? Bez kaloszy ani rusz!
Chodnik przy ulicy Kotarbińskiego w Piotrkowie między przedszkolem a kościołem, po opadach deszczu lub roztopach, znajduje się pod wodą. Powoduje to niemałe problemy dla pieszych.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat