Reklama

Artykuły do tagu: Pogoda

Pogoda na weekend. W niedzielę może zagrzmieć
Ostatnie dni przyniosły nam całkiem przyjemną pogodę. Czy podobnie będzie w weekend? O tym w prognozie Łowców Burz Łódzkie.
Jak zapowiada się majówkowa pogoda?
Wszyscy liczą na słońce i wysoką temperaturę. A jaką pogodę na weekend przewidują Łowcy Burz Łódzkie?
Kiedy w końcu przyjdzie ocieplenie?
Nie na taką wiosnę czekaliśmy. Rzadko kiedy temperatura przekracza 10 stopni. Może weekend przyniesie ocieplenie?
Czy Lany Poniedziałek będzie...skrobany?
Wszystko wskazuje na to, że będziemy skrobać samochodowe szyby.
16.04.2022 10:27
Jaka pogoda na Święta?
Prognozy zmieniają się jak w kalejdoskopie. Niestety, nie ma co liczyć na ciepłą, wiosenną aurę. Najładniejszym dniem będzie Niedziela Wielkanocna, warto więc zaplanować spacer.
Synoptycy się nie mylili
Najlepszy primaaprilisowy żart zrobiła nam dzisiaj... pogoda. Potwierdziły się prognozy, jakie od kilku dni prezentowali nam synoptycy. W całym regionie już w nocy krajobraz zaczął pokrywać się śniegiem, a w piątkowy (01.04.2022) poranek biało jest już praktycznie wszędzie. Niebezpiecznie może być w związku z tym na drogach.
Gmina Aleksandrów w Stowarzyszeniu „Pomagamy”
Gmina Aleksandrów przystąpiła do Łódzkiego Stowarzyszenia Samorządowego „PomagaMY”, którego głównym celem będzie wspieranie idei samorządu terytorialnego, oraz obrona wspólnych interesów członków.
20.03.2022 09:11
Mamy wiosnę!
Dziś rozpoczyna się ta astronomiczna, jutro kalendarzowa. Pogoda zachęca do wyjścia na spacer i pooddychania wiosennym powietrzem. Przy odrobinie szczęścia może uda się znaleźć kwiaty czy pączki na drzewach bądź krzewach.
04.03.2022 09:36
Zimny weekend przed nami
W czwartek przypomniała sobie o nas zima. A jak zapowiada się weekend? O tym w prognozie Łowców Burz Łódzkie.
25.02.2022 20:36
Pogoda na weekend
Już tylko trzy tygodnie pozostały do końca astronomicznej zimy. Czy widać wiosnę i co czeka nas w pogodzie - o tym Łowcy Burz Łódzkie.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat