Artykuły do tagu: Modrzewskiego

Modrzewskiego przejdzie kompleksową przebudowę. ZDiUM ogłosił przetarg
Kolejny fragment ul. Modrzewskiego w Piotrkowie przejedzie kompleksową przebudowę. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy, który wykona niezbędną dokumentację projektową odcinka od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa.
24.08.2023 10:44
Dobra zmiana?
Na skrzyżowaniu ul. Kostromskiej z ul. Modrzewskiego (dojazd do Focus Mall) doszło do istotnej zmiany w organizacji ruchu. Drogowcy wydzielili osobny prawoskręt dla kierowców jadących ul. Kostromską od strony ronda WOŚP.
Czas na kolejną modernizację
W poniedziałek (15.05) rozpocznie się remont ul. Modrzewskiego. Dla ruchu będzie zamknięty odcinek od ul. Zamenhofa do ul. Kostromskiej.
Łatwiej przejedziecie główną drogą miasta
Jedno z dwóch rond, które miały zostać oddane do użytku w tym roku w Wolborzu, jest już gotowe. Mowa o zmodernizowanym skrzyżowaniu ulic Modrzewskiego z Polną i Sportową. Teraz rozpocznie się budowanie drugiego, przy kolegiacie wolborskiej.
Utrudnienia na głównej ulicy miasta
Rusza budowa drugiego ronda w Wolborzu. Prace budowlane napotkacie w obrębie skrzyżowania ulic: Modrzewskiego, Świętokrzyskiej i Placu Jagiełły.
W Wolborzu będą dwa ronda
Na głównej ulica miasta - ul. Modrzewskiego - coraz większy ruch samochodowy, tworzą się korki, coraz częściej dochodzi do wypadków i kolizji, szczególnie na niebezpiecznym skrzyżowaniu Modrzewskiego, Polnej i Sportowej, przy Biedronce i budowanej myjni samochodowej. Czy rozwiązaniem będzie budowa rond w tym miejscu?
Wypadek na Modrzewskiego w Piotrkowie. 29-latka trafiła do szpitala
Do wypadku doszło w piątek rano na skrzyżowaniu ulic Źródlana i Modrzewskiego w Piotrkowie. Ranna została 29-letnia mieszkanka miasta.
Jechał pod prąd. Miał 2,5 promila
2,5 promila alkoholu miał w organizmie kierowca zatrzymany przez policjanta na ulicy Modrzewskiego w Piotrkowie. Piotrkowianin stracił prawo jazdy.
Awaria wodociągu w Piotrkowie
W niedzielę wieczorem doszło do awarii sieci wodociągowej w północnej części Piotrkowa.
W poniedziałek otworzyli obwodnicę
W poniedziałek oddany dla ruchu został czwarty odcinek obwodnicy miasta N-S.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat