Modrzewskiego przejdzie kompleksową przebudowę. ZDiUM ogłosił przetarg

UM Piotrków Trybunalski Sobota, 10 lutego 202418
Kolejny fragment ul. Modrzewskiego w Piotrkowie przejedzie kompleksową przebudowę. W Zarządzie Dróg i Utrzymania Miasta trwa postępowanie przetargowe na wybór wykonawcy, który wykona niezbędną dokumentację projektową odcinka od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa.

Ładuję galerię...

Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta ogłosił procedurę wyboru wykonawcy, który wykona dokumentację projektową na przebudowę jezdni ul. Modrzewskiego od ul. Źródlanej do ul. Zamenhofa. Aktualnie przyjmowane są oferty, które można składać do 15 lipca bieżącego roku.

Po wykonaniu dokumentacji planowane jest rozpisanie przetargu na kompleksową modernizację kolejnego odcinka ul. Modrzewskiego – informują magistraccy urzędnicy.

Ulica Modrzewskiego w ubiegłym roku przeszła przebudowę na odcinku od ul. Zamenhofa do ul. Kostormskiej.

W tym czasie sfrezowano starą nawierzchnię, wyregulowano armaturę oraz ułożono warstwy asfaltu. Na dywanie asfaltowym rozmalowano także oznakowanie poziome. Szczególnie ważne było oznakowanie przejść dla pieszych, ponieważ w bezpośrednim sąsiedztwie remontowanego odcinka znajduje się szkoła podstawowa, galeria handlowa, bazar i duże osiedle mieszkaniowe – informuje biuro prasowe Urzędu Miasta w Piotrkowie.

Przedsięwzięcie realizowane było wówczas w oparciu o dofinansowanie z programu "Polski Ład". Łączna długość odcinków ulic objętych projektem to około 5 kilometrów.

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

1


Komentarze (18)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Damian ~Damian (Gość)12.02.2024 11:03

W końcu! ulica w bardzo słabym stanie, wąska, brak kanalizacji(woda zalewa przejścia dla pieszych), wiecznie dziury. Osiedle się rozbudowuje więc taka inwestycja jest potrzebna

40


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)11.02.2024 09:36

Wszystkie te wpisy świadczą o tym że cały Piotrków jest do remontu Panie Krzysztofie prezydencie co pan z tym zrob

30


Aleks ~Aleks (Gość)10.02.2024 20:41

Twardosławicka rozjechana przez auta i tiry w czasie remontu A1 , brak chodnika, kiedy sie za nią weźmiecie???

30


Ot co ~Ot co (Gość)10.02.2024 19:54

Sa gorsza ulice w miescie. Najpierw dziury pozimowe zalatajcie.

51


przypomnienie ~przypomnienie (Gość)10.02.2024 13:35

A kiedy ul. Żeromskiego i odc. Krakow. Przedm. od działek do Morycy, bo tam podwozia będą się wkrótce urywać. To samo z dziurami w Krak. Przedmieściu tuż przy rondach.

51


hahaha! ~hahaha! (Gość)10.02.2024 14:27

A ja mieszkam na Broniewskiego, oś. 800-lecia - oczko w głowie prezia. Wszystko nowe, piękne, dopieszczone, ostatnio puścili nam tu linię autobusową (3), a prezio rozesłał list pochwalny do mieszkańców :) Zapraszam do zwiedzania, zwłaszcza latem - do Słoneczka rzut beretem!

43


Ada ~Ada (Gość)10.02.2024 13:53

Zapraszam na ul.Twardosławickom dziura na dziurze żadnego chodnika najwidoczniej nikt tam nie mieszka co pracuje w urzędzie miasta

61


Dds ~Dds (Gość)10.02.2024 09:37

Ciekawe co z ulicą michałowska gdzie nie ma nawet jednego chodnika a dzieci wracają nie raz na pieszo ta ulica późnymi wieczorami .

62


Wer ~Wer (Gość)10.02.2024 12:51

Zobaczcie inne ulice !!!! Dziura na dziurze: Żelazna , Roosevelta !!!! Idą wybory samorządowe- potencjalny głos na wyborach dlatego remont na osiedlu i przebudowa drogi !!!!
Tylko pamiętajcie ze strefa przemysłowa daje pracę , odprowadza podatek itp

61


Adam i Ewa ~Adam i Ewa (Gość)10.02.2024 12:15

Wyjazd ze Źrodlanej na Modrzewskiego to tragedia, zero widoczności, ze względu na usytuowanie bloku przy samym pasie jezdni - kto wydał pozwolenie na taką budowę ?? Lustereczko jest, ale zimą paruje i zamarza i wyjeżdża się "na czuja". Kto na to pozwolił, właściwie pytanie powinno brzmieć, nie kto, ale za ile...

100


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat