Artykuły do tagu: pio

Focus Mall:
Od niedzieli 17 kwietnia można głosować w konkursie na najładniejszą „mallowaną pisankę”, zorganizowanym przez Focus Mall Piotrków Trybunalski dla szkół podstawowych naszego regionu.
Rekolekcje. Wielu osobom kojarzą się pewnie z trzema dniami wolnymi od zajęć w szkole. I na tym koniec, bo część nastolatków uważa je za stratę czasu. Okazuje się jednak, że wszystko zależy od rekolekcjonisty. – Młodzież nie jest zła! Jest do zagospodarowania, tylko trzeba umieć to zrobić – mówi ojciec Zdzisław Jaśko, jezuita.
Nie jestem zaklinaczem psów
W przedszkolu nauczy psa chodzenia na smyczy, posłuszeństwa i reagowania na głos. W świetlicy i hotelu zaopiekuje się pupilem podczas nieobecności właściciela. Jeśli trzeba, dojedzie na miejsce i doradzi, jakiej rasy psa wybrać.
Piotrków ma mistrzów “Złotej kielni”
Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych i Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych nr 3 w Piotrkowie został liderem Ogólnopolskiego Turnieju Budowlanego “Złota kielnia".
“Związek otwarty” na piotrkowskiej scenie
Aktorzy Izabela Noszczyk i Robert Latusek o erotyzmie, seksie i istocie związku z punktu widzenia kobiety i mężczyzny, czyli Teatr Poczekalnia na piotrkowskiej scenie w przewrotnej farsie małżeńskiej autorstwa włoskiego skandalisty.
Wypadek na skrzyżowaniu: Policjant w szpitalu
Do zderzenia osobówki z policyjnym motocyklem doszło wczoraj po godz. 18 na skrzyżowaniu Słowackiego z Zamenhofa. Policjant, pełniący służbę na motocyklu został przewieziony do szpitala.
Uczniowski Międzyszkolny Klub Sportowy „Piotrcovia” jest coraz bliżej awansu do II ligi męskiej.
Stanisław Łyżwiński stara się o warunkowe przedterminowe zwolnienie.
Piotrków: Czy „kapslowe” zostało dobrze wydane?
Jakiś czas temu informowaliśmy, jak kształtowały się wpływy do budżetu miasta z tytułu tzw. “kapslowego”. Była to kwota 1 mln 410 tys. zł przeznaczona na realizację programów: profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych oraz przeciwdziałania narkomanii. O komentarze na temat zagospodarowania tych środków poprosiliśmy kilku radnych miejskich.
Pijanego kierowcę ciężarówki zatrzymali dziś piotrkowscy policjanci. Mężczyzna jechał z Wrocławia do Warszawy.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat