Artykuły do tagu: rekolekcje

Chwalili Pana u Panien Dominikanek (zdjęcia)
Koncertem "Poczuj rytm" rozpoczęły się w sobotę (18.09) tegoroczne piotrkowskie rekolekcje. Na scenie przy Kościele Akademickim Panien Dominikanek wystąpili artyści wspólnotowi z Radomia, którzy porwali blisko stuosobową publiczność do wspólnego śpiewania i wielbienia Pana poprzez śpiew.
Rekolekcje wielkopostne w TV Piotrków
Z powodu zagrożenia koronawirusem w kościołach nie odbędą się w tym roku rekolekcje wielkopostne. Wychodząc na przeciw mieszkańcom, Telewizja Piotrków zaprasza na rekolekcje, prowadzone przez piotrkowskich księży.
Rekolekcje on-line w wolborskiej parafii
Rekolekcje wielkopostne dla dzieci, młodzieży i dorosłych odbędą się w wolborskiej parafii zgodnie z planem, ale można w nich uczestniczyć on-line za pośrednictwem komputera.
Rekolekcje ostatniej szansy u Panien
Na rekolekcje dla zapracowanych zaprasza kościół akademicki Panien Dominikanek. Rekolekcje rozpoczną się w Niedzielę Palmową, a zakończą w Wielką Środę.

Rekolekcje – nauka dla dzieci, problem dla rodziców?
Głośna sprawa zaginięcia 10-letniej Karoliny i 11-letniego Krystiana wstrząsnęła całą Polską. Dzieci wracały z rekolekcji. Ślad po nich zaginął (na szczęście wkrótce się odnalazły). Jak problem opieki nad dziećmi w czasie rekolekcji rozwiązały piotrkowskie szkoły?
Rekolekcje. Wielu osobom kojarzą się pewnie z trzema dniami wolnymi od zajęć w szkole. I na tym koniec, bo część nastolatków uważa je za stratę czasu. Okazuje się jednak, że wszystko zależy od rekolekcjonisty. – Młodzież nie jest zła! Jest do zagospodarowania, tylko trzeba umieć to zrobić – mówi ojciec Zdzisław Jaśko, jezuita.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat