Advertisement

Artykuły do tagu: hotel

Hotel Podklasztorze w Sulejowie
Poszerzenie oferty turystycznej województwa łódzkiego nie byłoby możliwe bez dofinansowań z Funduszy Europejskich, to one wspierają i rozwijają turystykę aktywną. Atrakcje na terenie powiatu piotrkowskiego przyciągają nie tylko mieszkańców okolicznych miejscowości, ale i turystów z całego kraju. W Dolinie rzeki Pilicy, w pobliżu Zalewu Sulejowskiego zrewitalizowano część średniowiecznego Opactwa Cystersów i utworzono tam niezwykły hotel. Nowe miejsce służące odpoczynkowi oraz rekreacji przyczyniło się do rozwoju turystyki weekendowej oraz wzmocnienia lokalnej i regionalnej gospodarki turystycznej miasta.
Wielkie grillowanie w Hotelu Podklasztorze
Czas rozpalić wielkie grillowanie w Hotelu Podklasztorze w Sulejowie! Działamy w całą majówkę!
Jarmark z gotowaniem zupy chrzanowej i warsztatami robienia palm
Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z okazji świąt na wielkanocny jarmark zaprasza Hotel Górski w Proszeniu. Impreza organizowana jest wspólnie ze Starostwem Powiatowym.
Sylwester w Hotelu Górski w Proszeniu
Na Balu Sylwestrowym w Hotelu Górski blisko 200 osób bawiło się w klimacie znanym z filmów o Harrym Potterze. Gwiazdą wieczoru był zaś zespół Skaner, znany z takich hitów jak "Pociąg do gwiazd", "Nadzieja, czy "Moja Wolność".
Michał Wiśniewski wystąpił w Proszeniu
W miniony weekend (26.11.2022) w Hotelu "Górski" w Proszeniu koło Wolborza odbył się Bal Andrzejkowy, którego kulminacyjnym punktem był koncert akustyczny Michała Wiśniewskiego wraz z zespołem. Nie zabrakło też innych atrakcji.
Nowy Hotel koło Manufaktury - poznaj hotel The Loom
Weekendowy wypoczynek, chociaż wydaje się dość krótki może okazać się doskonały, aby odpocząć od codziennych obowiązków i nabrać sił na kolejny tydzień. Szukając odpowiedniego miejsca, które spełni twoje oczekiwania, a dodatkowo zadba o odpowiednią atmosferę i klimat warto zwrócić szczególną uwagę na hotel Manufaktura w Łodzi. Zagwarantuj sobie relaks w samym centrum miasta korzystając z dogodnego noclegu, lokalnych atrakcji i uroków miejscowości.
Apartamenty Władysławowo - Gdzie zatrzymać się nad Bałtykiem?
Wyjazd nad morze to dla wielu osób wyczekiwany moment. Bez względu na to, czy planujesz zatrzymać się tam tylko na weekend, czy też chcesz spędzić wakacje, wypoczynek będzie zdecydowanie przyjemniejszy, gdy wybierzesz komfortowy nocleg. Oferta jest z roku na rok coraz bogatsza i przyciąga turystów wieloma udogodnieniami. Na co się zdecydować? Do wyboru masz hotele, luksusowe apartamenty, domki letniskowe oraz pola namiotowe. Rozpiętość cenowa sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.
Otwieramy mały hotel - o czym nie możemy zapomnieć?
Pensjonaty w XXI wieku pełnią bardzo ważną funkcję. Pozwalają one na nocowanie w innych zakątkach państwa, a nawet świata. Jednak w Polsce powstaje coraz więcej baz noclegowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem. Za sprawą rozwoju branży hotelarskiej wiele osób decyduje się na otwarcie własnego biznesu. Należy jednak pamiętać o kilku istotnych kwestiach. O czym nie można zapomnieć, otwierając mały hotel? Sprawdzamy.
Grupa Arche deklaruje gotowość przyjęcia 5000 osób, uchodźców z Ukrainy
Polska sieć hotelowa Arche uruchomiła sztab pomocy dla uchodźców z objętej stanem wojennym Ukrainy. W 16 obiektach sieci oraz w Siedliskach Arche przygotowywane są miejsca dla poszukujących zakwaterowania. O pomoc mogą starać się firmy, które poszukują miejsca dla rodzin pracowników, sztaby kryzysowe uruchomione w Urzędach Wojewódzkich, fundacje i stowarzyszenia niosące pomoc potrzebującym.
Jarmark Świąteczny w Hotelu Podklasztorze [ZDJĘCIA]
Każdy, kto chciałby już teraz poczuć magię zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, może wybrać się do Sulejowa. W Hotelu Podklasztorze w każdą sobotę i niedzielę organizowany jest Jarmark Bożonarodzeniowy, a w związku z tym na przybyłych gości czekają liczne atrakcje.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat