Advertisement

Artykuły do tagu: Focus

Kolejna kwietna łąka w Piotrkowie
Kolejna łąka kwietna powstała w Piotrkowie. Tym razem ozdabia ona teren przy galerii Focus Mall. Nowa łąka kwietna powstała przy ul. Zamenhofa i ma powierzchnię 500 metrów kwadratowych.
14.06.2022 14:27
Zobaczcie
W centrum handlowym Focus można oglądać wystawę podopiecznych Pracowni Plastycznej "Kraina Barw". Prace zostały wykonane pod opieka instruktorki Stanisławy Kocuj.
Świat smoków w Focus Mall w Piotrkowie
12 wielkich eksponatów smoków pojawiło się w galerii Focus Mall w Piotrkowie. Figury będzie można podziwiać w ramach wystawy "Zaginiony Świat Smoków", która dostępna będzie do 11 czerwca.
Miodobranie na dachu Focus Mall (zdjęcia)
To pierwsze w tym roku zbiory miodu po zimowaniu pszczół.
Majowo-czerwcowe pomysły weekendowe
Wiosna w pełnym rozkwicie, pogoda coraz lepsza, najwyższy czas pomyśleć o spędzaniu wolnych dni poza domem. Można wybrać się na działkę, wycieczkę z rodziną lub przyjaciółmi czy też postawić na domowo-ogrodową imprezę z grillem. Niezależnie od tego jaką wersję wybierzecie warto odwiedzić piotrkowski Focus Mall, żeby dobrze przygotować się do relaksującego weekendu.
Szkoły lub pracy szukali w Focusie
W sobotę w Focus Mall odbyły się Targi Edukacji i Pracy dedykowane dorosłym i młodzieży z Polski i z Ukrainy, którzy szukają zatrudnienia lub zajęć dodatkowych.
Dzień bez śmiecenia w Focus Mall w Piotrkowie
11 maja przypada „Dzień bez Śmiecenia”. Celem tego wydarzenia jest przypomnienie prawidłowych zasad segregowania odpadów, promowanie proekologicznych postaw i ochrony środowiska. W obchody tego dnia włącza się również Focus Mall w Piotrkowie w ramach kampanii „Nie bądź plastik”. Centrum edukuje klientów i zachęca do odpowiedzialnego zarządzania odpadami. W tym lutym tego roku wprowadzony został pełen system segregacji 5-frakcyjnej, a docelowo do roku 2025 odpady z galerii nie będą trafiać na wysypiska. Będą poddawane recyklingowi lub przetwarzane w inny sposób.
Wielkanocne świętowanie – tradycyjnie i nowocześnie
Wielkanoc, która w tym roku przypada 17 i 18 kwietnia, to piękne, radosne święta obchodzone uroczyście w rodzinnej atmosferze. Towarzyszą jej liczne tradycje i zwyczaje. Święta często poprzedzają wielkie wiosenne porządki, które mają za zadanie pożegnać zimę i odświeżyć cały dom. Warto pomyśleć jak sprawić, aby tegoroczne święta były naprawdę wyjątkowe. W Focus Mall w Piotrkowie można znaleźć pomysły zarówno na klasyczne rodzinne świętowanie przy stole zastawionym, znanymi wszystkim, symbolicznymi potrawami, jak i święta w formie bardziej nowoczesnej, z odrobiną wiosennego szaleństwa.
Giełda płyt winylowych w Focus Mall
Zazwyczaj są czarne, okrągłe i mają do 30 centymetrów średnicy. Bardzo często ich okładki to małe dzieła sztuki. Pierwsza z nich wyprodukowana została w 1948 roku. Od kilku lat znowu cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy. W piątek kilkanaście tysięcy winyli - bo o nich mowa - zagościło w Focus Mall w Piotrkowie.
Akcja wsparcia kobiet i zbiórka na rzecz Ukrainy w Focus Mall
8 marca galeria Focus Mall przygotowała akcje solidarności z naszymi wschodnimi sąsiadami. W galerii odbędzie się zbiórka najpotrzebniejszych produktów. W centralnym miejscu stanie także dużych rozmiarów serce w kolorach flagi ukraińskiej, na którym każdy będzie mógł napisać słowa wsparcia.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat