Reklama

Artykuły do tagu: Piorków

Ważący 173 tony transport przejechał ulicami Piotrkowa
W ostatnim czasie mieszkańcy mogli zaobserwować spory ruch nienormatywnych pojazdów, które poruszały się piotrkowskimi drogami. Niestety przejazdy takich aut oraz wzmożony ruch samochodów ciężarowych bezpośrednio wpływają na niszczenie miejskich ulic.
Wygraliśmy! Zmiany w Strategii Rozwoju Województwa 2030
W pierwotnym projekcie dokumentu, na liście Miejskich Obszarów Funkcjonalnych nie uwzględniono Piotrkowa. Alarmowaliśmy wówczas, że w wyniku tej decyzji nasze miasto zostanie wykluczone z podziału wielomilionowych środków finansowych. O wprowadzenie zmian do Strategii apelowali także samorządowcy z naszego regionu. Możemy z radością poinformować, że zbiorowe starania przyniosły efekty!
Dlaczego z piłką w regionie jest coraz gorzej?
Narodowa reprezentacja w piłce nożnej spisuje się nieźle. Przynajmniej na razie. O wiele gorzej mają się za to klubowe drużyny z naszego regionu.
90 osób - 78 mężczyzn i 12 kobiet. Panowie oddali w 2015 roku w sumie 50 litrów krwi, panie 15 litrów. Wspólnie organizowali takie wydarzenia jak finał WOŚP, Walentynki, Dzień Kobiet, Dni PCK, Światowy Dzień Krwiodawcy, Mikołajki. Klub HDK PCK w Piotrkowie podsumował 2015 rok.
Kto i dlaczego zniszczył plakaty wyborcze?
- W niedzielę koło 11.00 otrzymałem telefon, że mój baner jest cały pomazany i okropnie wygląda. Pojechałem więc i zdjąłem. Nie chcę nikogo posądzać, ale... - mówi Sławomir Dajcz, obecny radny, startujący w wyborach z list PiS.
Incydent na niedzielnym pikniku...
Podczas niedzielnego pikniku z okazji otwarcia ul. POW, zorganizowanego przez piotrkowski Urząd Miasta, członkowie Piotrkowskiej Inicjatywy Obywatelskiej rozdawali balony...
Maraton Grozy w kinie Helios
W programie cztery mroczne filmy, z których pierwszym będzie premierowy horror „13 grzechów”, a potem jeszcze „Granice bólu”, „Następny jesteś ty” i na koniec „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”. Jesteśmy przekonani, że taka dawka grozy jeszcze długo po powrocie do domu nie pozwoli Ci zasnąć. Oczekuj nieoczekiwanego i zamelduj na starcie...
01.11.2013 13:12
Do udziału w 44. Rajdzie parasolowym zaprasza piotrkowskie PTTK. Start 9 listopada o 9.30 z parku im. ks. Poniatowskiego, zbiórka przy ogrodzie botanicznym.
18.10.2013 17:25
Od września piotrkowscy policjanci patrolują teren powiatu piotrkowskiego. To wynik decyzji komendanta miejskiego. Cel jest jeden - rozpoznanie terenu. Czy nowy szef policji szykuje zmiany w strukturze organizacyjnej jednostki?

Nie będzie kobiecego zespołu piłki nożnej
Wszystko wskazuje na to, że na razie w Piotrkowie nie będzie żadnego kobiecego zespołu piłki nożnej.
Reklama Reklama

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat