Advertisement

Artykuły do tagu: wyłączenia

Długa lista miejsc bez prądu
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w najbliższych dniach nastąpią wyłączenia prądu w wielu miejscowościach w naszym regionie. Wiadomość dotyczy głównie mieszkańców gmin powiatu piotrkowskiego, ale na liście jest też kilka ulic w Piotrkowie Trybunalskim.
Przy 25 ulicach Piotrkowa wyłączą prąd
Kolejny tydzień przyniesie kolejne planowane przez PGE Dystrybucja wyłączenia prądu. Tym razem dotyczą one między innymi kilkudziesięciu ulic w Piotrkowie Trybunalskim. To m.in. części ulic: Łódzkiej, Spacerowej, czy Gościnnej.
Mnóstwo posesji pozostanie bez prądu
W najbliższych dniach w naszym regionie będzie wiele lokalizacji, gdzie nastąpią czasowe przerwy w dostawie energii elektrycznej. PGE Dystrybucja informuje, że z tym problemem będą musieli się zmagać niektórzy mieszkańcy i użytkownicy z Piotrkowa Trybunalskiego, a także m.in. gmin: Rozprza, Gorzkowice, czy Wola Krzysztoporska
Znów czasowo wyłączą prąd
PGE Dystrybucja ponownie informuje o planowanych wyłączeniach prądu. Tym razem będą musieli sobie bez niego poradzić mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji, łącznie w dziesięciu miejscowościach - w tym również przy jednej z ulic w Piotrkowie.
Wyłączą prąd. Sprawdź gdzie
Przedstawiciele PGE Dystrybucja poinformowali, że w powiecie piotrkowskim należy spodziewać się czasowych wyłączeń prądu. Na utrudnienia muszą się przygotować m.in. mieszkańcy gminy Sulejów czy Czarnocin.
Wyłączą prąd w Piotrkowie i regionie
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowanych wyłączeniach prądu. Bez energii elektrycznej w najbliższych dniach będą sobie musieli poradzić m.in. mieszkańcy Piotrkowa Trybunalskiego i gminy Rozprza. Problemy pojawią się jednak także w kilku innych gminach.
Miejscami nie będzie prądu
Mieszkańcy i użytkownicy niektórych posesji w Piotrkowie Trybunalskim i okolicach znów będą musieli czasowo radzić sobie bez prądu. PGE Dystrybucja przekazała aktualną listę planowych wyłączeń energii elektrycznej.
Wyłączenia ulic na Dni Piotrkowa
W najbliższy weekend 9-11 czerwca świętować będziemy Dni Piotrkowa 2023. Wydarzenie odbywać się będzie w kwartale plac Kościuszki - ul. Słowackiego - ul. Sienkiewicza - ul. Narutowicza. W związku z powyższym już od późnych godzin popołudniowych w piątek zamknięte zostaną ulice w centrum miasta.
W wielu miejscach nie będzie prądu
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Zabraknie go także w miastach i wsiach naszego regionu. Sprawdźcie gdzie tym razem czasowo będziecie musieli sobie poradzić bez energii elektrycznej.
Będą wyłączenia prądu
PGE Dystrybucja informuje o kolejnych planowych wyłączeniach prądu. Tym razem dotyczą one kilku miejsc w Piotrkowie Trybunalskim. Więcej posesji bez energii elektrycznej będzie jednak w powiecie piotrkowskim.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat