Artykuły do tagu: film

Kolejne nowości na dużym ekranie
Animacje i inne atrakcje, kolejny tydzień, to także kolejne emocje w kinie Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Wśród premier znajdziemy propozycje dla najmłodszych i film religijny, a także produkcję science-fiction. Ciekawi szczegółów? Zapraszamy do lektury.
Rezerwujcie czas. Kolejne nowości w kinie Helios
Moc premier przygotowało na najbliższe dni dla fanów filmów na dużym ekranie kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Będzie romantycznie, przygodowo, zabawnie, a nawet nostalgicznie i muzycznie. Jakie premiery polecają się kinomanom? Sprawdźcie koniecznie!
Globalna premiera: „Putin” - anglojęzyczny film fabularny, który wstrząśnie światem
Patryk Vega - jeden z najbardziej znanych reżyserów polskiego kina - wystawił w podkijowskiej Borodziance ekran, na którym wyświetlił fragmenty biograficznego filmu uderzającego we Władimira Putina. Transmisję tego wydarzenia oglądali ukraińscy widzowie, doznając skrajnych emocji.
01.02.2024 08:42
Nowości już czekają!
"Cudowny chłopak 2: Biały Ptak", "Argylle - Tajny szpieg" oraz "Dziewczyna influencera", czyli mieszanka niesamowitych doznań filmowych czeka na każdego, kto w najbliższych dniach wybierze się na jedną z premier kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Obok wymienionych tytułów, jak zawsze jest też wiele innych hitów, z którymi mieliście okazję zapoznać się wcześniej. Jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to warto nadrobić zaległości.
Helios zaprasza - także w ferie
Kolejny tydzień i kolejne premiery w piotrkowskim kinie Helios. Tym razem kinomaniacy będą mogli obejrzeć takie produkcje jak: "BABY BOOM, czyli Kogel Mogel 5", "KOS", czy "Dwie minuty do piekła". Warto jednak zwrócić uwagę na pozostałe filmowe propozycje.
Z której z filmowej propozycji skorzystasz?
Kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprezentowało repertuar na najbliższe dni. Oprócz filmów, które możemy podziwiać już od jakiegoś czasu, jak zwykle są też premiery. Tym razem to propozycje dla najmłodszych widzów, ale bez wątpienia podczas seansów, rodzice i opiekunowie także będą się świetnie bawić.
Aż cztery nowe premiery!
Piotrkowskie kino Helios zaprasza na zupełnie nowe filmy. W repertuarze na najbliższe dni znalazły się aż cztery premiery. To zarówno produkcje polskie, jak i zagraniczne. Każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że wśród pozostałych filmów także nie brakuje hitów.
Piksel zaprasza na
Na pierwszym w tym roku seans kina Piksel zaprasza piotrkowska mediateka. Zobaczyć będzie można koreański film "Poprzednie życie", a seans zaplanowano już w najbliższą sobotę.
Daj się porwać hitom Heliosa!
"Akademia Pana Kleksa" oraz "Wyfrunięci" to premiery, które w najbliższych dniach będzie można wciąż oglądać na ekranach kina Helios w Piotrkowie Trybunalskim. Poza tym są też propozycje m.in. dla miłośników fantasy czy kina grozy.
Przedświąteczne nowości w Heliosie
Na chwilę przed świętami kino Helios w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza na seans premierowych filmów na dużym ekranie. To najnowsza część produkcji "Aquaman" oraz horror "Gra w opętanie". Już po świętach będzie można z kolei obejrzeć długo wyczekiwaną "Akademię pana Kleksa", a także "Ferrari" i "Wyfrunięci".

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat