Advertisement

Artykuły do tagu: film

Świąteczny klimat w kinie Helios
Niewątpliwie święta już blisko. Świadczą o tym nie tylko powolne przygotowania, ale też kinowy repertuar. Świąt nie zabraknie także w kinie Helios. W taki klimat wprowadzi nas jedna z szykowanych premier. Spójrzmy więc co nowego na dużym ekranie.
Co nowego na dużym ekranie w Piotrkowie
Najbliższe dni to kolejna uczta dla kinomaniaków i miłośników dobrego filmu. Na ekrany piotrkowskiego kina Helios wchodzi kilka ciekawych nowości. Zapraszamy na przegląd premier tygodnia.
16.11.2022 10:02
Poznali muzykę filmową
W szkołach podstawowych w Łękach Szlacheckich oraz Trzepnicy odbyła się audycja muzyczna pt. „Muzyka filmowa”. Celem akcji było pobudzenie muzycznej wyobraźni, zainteresowanie muzyką filmową oraz poznanie instrumentów muzycznych.
Jurassic World w Sulejowie
Miejski Ośrodek Kultury w Sulejowie zaprasza do nowej auli multimedialnej, w której odbędzie się pierwszy pokaz filmowy na 7 metrowym ekranie z mocnym dźwiękiem i wyjątkową akustyką.
Romantyczna jesień w kinie Helios
Jesień na dużym ekranie kusi kolejną romantyczną komedią pod tytułem "Bilet do raju". W rolach głównych pojawią się - Julia Roberts i George Clooney. Z kolei dla fanów filmów Patryka Vegi gratką może okazać się film o jego życiu - Niewidzialna wojna, z Rafałem Zawieruchą w roli głównej.
Avatar już w piotrkowskim kinie
Kinomaniacy z Piotrkowa i okolic mogą już szykować się na sporą porcję wrażeń i doznań. Na ekranie kina Helios w Piotrkowie można już zobaczyć na nowoobsypany Oscarami film "Avatar". Jest też sporo propozycji dla najmłodszych, co sprawia, że można zaplanować także rodzinny wypad do kina. Będzie co oglądać.
We wrześniu polskie filmy opanują Multikino
Wakacje dobiegły końca, ale w kinach liczba premier nie maleje. We wrześniu na widzów czekają świetne produkcje, a większość z nich, to polskie filmy zaczynając od „Kryptonimu Polska” z Borysem Szycem, przez komedię „Zołza” z Małgorzatą Kożuchowską, film o księdzu Kaczkowskim „Johnny” a kończąc na autobiografii Patryka Vegi „Niewidzialna wojna”.
Premiery nowych polskich filmów
Początek roku szkolnego nie oznacza, że trzeba rezygnować z drobnych przyjemności. A do takich z pewnością należy kino. W nadchodzących dniach piotrkowska widownia będzie miała możliwość obejrzenia dwóch polskich premier.
Już w środę w Piotrkowie znów zagości "Kino na leżakach". Na plenerowy seans będzie można wybrać się pod Mediateke 800-lecia, a wyświetlony zostanie francuski przebój komediowy "I znowu zgrzeszyliśmy, Dobry Boże".
Wysyp kinowych nowości. W Piotrkowie aż sześć premier
Nowy tydzień oznacza nowe i ciekawe filmy na dużym ekranie. W najbliższych dniach możemy liczyć na wysyp premier z wielu gatunków, więc każdy znajdzie coś dla siebie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat